Užitočný

IKEA sa uvádza na trh vo svojom papiernictve

IKEA sa uvádza na trh vo svojom papiernictve


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ikea, švédsky gigant, o ňom ešte neskončila! S novým obchodom s papiermi nezostanú fanúšikovia písacích potrieb a závislí od IKEA ľahostajní. Poznámkové bloky, maskovacie pásky, darčekové fólie, ceruzky a ďalšie doplnky nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie originálnych výtvorov. A na Vianoce je balenie IKEA aktuálne!

Predajňa papiera dorazí do Francúzska!

Predajňa papiera existovala v zahraničí, ale my Francúzi máme tú česť ju objaviť doma. Existujú tašky a darčekové krabičky, malé zápisníky, papierové tiene, dekorácie a stuhy všetkého druhu (recyklované alebo použité na regeneráciu energie a bielené bez chlóru). S cenami v rozmedzí od 50 centov do 7 eur sme našli miesto, kde si môžete kúpiť nejaké kreatívne doplnky pre voľný čas za nízke ceny!

Papierňa je pre svoje balenie veľmi praktická

A ako sa vianočné obdobie blíži, nie je dôvod ponúkať alebo prijímať dary zabalené v klasických tlačených papieroch Santa Clausa. Takmer nič, vďaka Ikea sa to stáva veľmi jednoduchým, byť príjemne prekvapený ešte pred otvorením darčeka. Pre každého, od najmenších po najväčšie, sú k dispozícii jednoduché obaly alebo jemné výtlačky, ktoré stačia na to, aby vynikli pod stromom.Komentáre:

 1. Buckley

  did I miss something?

 2. Nesto

  Ospravedlňujem sa za zasahovanie ... Som s touto situáciou oboznámený. Pozývam vás na diskusiu. Napíšte sem alebo v PM.

 3. Virisar

  Teraz je všetko jasné, ďakujem za informácie.

 4. Ainslie

  Ďakujeme za pomoc v tejto veci.Napíšte správu