Užitočný

A čo ružová kuchyňa?

A čo ružová kuchyňa?

V posledných rokoch sa značky rozhodli obrátiť krk na vopred určené nápady ponúknutím nových farieb v určitých izbách domu. Toto je prípad kuchyne, ktorá sa po desaťročia obmedzuje na bielu, sivú a hnedú: po tom, čo zelená, čerešňová a červená farba, vlajková farba 2000. rokov, sa teraz odváža ružovej! Už dlho považované za príliš ženské, dokonca detinské, ružové sa teraz javí ako klasické aj v našich kachliach. Vysvetlenie.

Ako integrovať ružovú do vašej kuchyne?

Existuje veľa spôsobov, ako priblížiť ružovú farbu v kuchyni. Celkový vzhľad je nepochybne najradikálnejším krokom, môžete ho však po chvíli unaviť. Najjednoduchšie preto je zvoliť ružovú farbu v malom dotyku, vyfarbiť časť steny, vystaviť malé domáce spotrebiče na pracovnej ploche alebo zvoliť farebný kuchynský nábytok. Variácie ružovej sú neobmedzené, od fialovej po pastelové odtiene vrátane indickej ružovej a fialovej. Vo všeobecnosti možno povedať, že silné odtiene sa dokonale hodia k etnickej atmosfére, zatiaľ čo svetloružová sa častejšie porovnáva s ročným štýlom. Je to len na vás!

Kde nájdem ružovú do svojej kuchyne?

Na strane domáceho spotrebiča veľa značiek ponúka ružové výrobky. V spoločnosti Smeg sa nám páči práškové, v súvislosti s retro odtieňmi 50. rokov. KitchenAid, Moulinex a Brandt ponúkajú kuchynské roboty v pastelových a fuchsiových radoch. Pokiaľ ide o dizajnérov kuchýň, talianska skupina Marchi práve uviedla na trh svoj najnovší model kuchýň s názvom Saint Louis, ktorého zaoblené tvary a jemné odtieňové prekvapenie, rovnako ako sa im páči.