Komentáre

Pyrex vynašiel magnetickú rukoväť panvy

Pyrex vynašiel magnetickú rukoväť panvy

S priblížením sa ku koncom roka sa predstavením riadu značky Pyrex predstavilo nové zariadenie s názvom Pyrex Attraction. Inžinieri si dlho uvedomili, že ženy radi varia, ale nemusia nevyhnutne ukladať a rušiť stovky riadov na jednoduché použitie. Preferujú multifunkčné domáce spotrebiče! Vytvorili tak celý rad hrncov, panvíc, panvíc, wokov a pažníc, ktoré vám umožňujú variť a slúžiť priamo pri stole. Máte nejaký nápad? Celkom jednoducho vďaka odnímateľnej magnetickej rukoväti. Akonáhle sa uvarí, hneď ako sa podáva!

Ľahko použiteľný rad

Najzaujímavejšou novinkou nového sortimentu Pyrex je určite táto magnetická rukoväť, ktorá umožňuje variť niekoľko jedál naraz. Odopnite a sklopte. Samotná cena: 16,90 EUR. Ergonomický, bol navrhnutý pre stolové služby. Uzamkne a odomkne pomocou jednoduchého tlačidla. Jedlá z Pyrexu sa tak stávajú servírovacími pokrmami a už nie sú iba kuchynským riadom. Prax!

Varenie a skladovanie sa stáva detskou hrou

Vďaka zosilnenému nelepivému povlaku nepripravujú prípravky spodnú časť panvice, ktorá umožňuje varenie pri všetkých ohňoch, vrátane indukcie, bez obáv. Plus: Pyrex riad z hliníka sa ľahko čistí ručne a v umývačke riadu. Vďaka optimálnemu skladovaciemu systému sa dajú stohovať: šesť riadov sa zmestí do štandardnej kuchynskej skrinky. Toto ponecháva priestor na pridanie ďalších!
Sada 3 panvíc s rukoväťou: 85,90 € Sada 2 panvíc s rukoväťou: 67,90 € Viac informácií na www.pyrex.fr