Užitočný

Nespresso spúšťa kávu pri pohári

Nespresso spúšťa kávu pri poháriWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vianoce sa blížia a prichádzajú nápady, ktoré sprevádzajú papuče pod stromom. Zabudnite na čokolády, Nespresso našlo ideálny darček pre milovníkov kávy. V spolupráci so sklárňou Riedel si predstavil rad dvoch pohárov určených výlučne na ochutnávanie.

Ochutnajte kávu ako víno

Šálky necháme v skrinke. Káva sa teraz pije v pohári vhodnom na tento účel. Spoločnosť Nespresso použila prístup podobný enológii pri vývoji s rakúskymi sklármi Riedel, ktoré by mohli vylepšiť vôňu a vôňu spoločnosti Grands Crus dcérskej spoločnosti Nestlé. Riedel využil svoje odborné znalosti v oblasti dizajnu krištáľových vínových pohárov na vytvorenie dvoch chutných pohárov na kávu s harmonickými a vyváženými tvarmi. Premýšľala o konkrétnom obale, ktorý by vynikol z pohára na ochutnávku vína, najmä vďaka zvlášť silnej základni. Krivka pohára je premyslená tak, aby kytica kávy bola nanajvýš uvoľnená. Nespresso tiež úspešne otestovalo tieto ochutnávacie poháre s názvom Reveal s hlavnými someliérmi.

Dva modely skla

Dnes si amatérske baristi môžu vybrať z dvoch modelov pre dva druhy ochutnávky: sklo „Intenzívne“ podporí silu intenzívneho Espressa a sklo „jemného“ odhalí jemnosť ovocného espressa. Predávajú sa v škatuliach za 28 EUR v Nespresso.
Sada 2 "jemných" okuliarov od firmy Riedel Rozmery: D 6,2 cm x V 12 cm Pre granty Crus s intenzitou menej ako 8 Predajná cena s DPH: 28 EUR Sada 2 "intenzívnych" degustačných pohárov od Riedela Rozmery: D 5,7 cm x V 12 cm Pre granty Crus s intenzitou vyššou ako 8 Predajná cena s DPH: 28 EUR

Objavte naše praktické videá na varenie.