Komentáre

Robot KitchenAid sa začne zahrievať

Robot KitchenAid sa začne zahrievaťWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na KitchenAid prichádza niečo nové! Na začiatok roku 2015 je naplánované vydanie ultimálneho robota, ktorý vás zamiluje. Mýtická americká značka domácich spotrebičov v skutočnosti vydáva svoj úplne nový robot: Cook Processor 5KCF0103EFP Heated. V snahe konkurovať iným komerčným robotom, ako je Thermomix, vynašiel KitchenAid multifunkčný robot 6 v 1, ktorý je mimoriadne vybavený, robustný, atraktívny a prepojený a osloví priaznivcov značky a milovníkov potravín. Pri písaní už razíme! Preto sme sa rozhodli vám ho predstaviť.

Kuchynský robot KitchenAid, robot 6 na 1

Snívali ste o tom, urobil to KitchenAid. Procesor Cook urobí úplne všetky vaše obľúbené pokrmy. A áno, môže robiť čokoľvek. Robot má 6 rôznych režimov varenia. Dokáže variť, napariť, rozšľahať, smažiť, dusiť, ale aj emulgovať, miesiť alebo dokonca nasekať všetky prípravky bez toho, aby ste vynaložili akékoľvek úsilie. Skutočná úspora miesta v kuchyni!

Ultra vybavený robot

Úplne nový robot KitchenAid Cook Processor je vybavený miskou z nehrdzavejúcej ocele 4,5 l. Tá vyzerá ako holandská rúra s dvoma ergonomickými rukoväťami. Je tiež vybavený silnými hliníkovými platňami na pečenie do 140 ° C. Varenie jedla je homogénne vďaka dobrej distribúcii tepla vo všetkých nádržiach. Robot je vybavený niekoľkými čepeľami a miešačmi vrátane StirAssist, ktorý je schopný jemne miešať jedlo, dokonca aj krehké, bez toho, aby ho poškodil pre výsledok „domáceho“. Robot má tiež mini misku na prípravu v malom množstve, ideálne pre detské jedlo! Robot procesora Cook má konečne digitálnu obrazovku a viac funkcií, ktoré vás prevedú vašimi prípravami.

Robustný, kompaktný a atraktívny robot

Rovnako ako všetky ostatné roboty značky KitchenAid, aj procesor Cook je veľmi robustný. Teleso varného procesora a gombíky sú z tlakového odliatku a príslušenstvo a misa z nehrdzavejúcej ocele. Hlavnou výhodou robota procesora varenia je, že nezaberá miesto. Všetko je na dosah ruky, pretože všetko príslušenstvo môže byť uložené v robote, ktorý má úložnú zásuvku. Okrem toho, že je praktický a efektívny, je tiež krásny. Na Cookovom procesore skutočne nájdeme neo retro dizajn robotov tejto značky. Rovnako ako všetky roboty KitchenAid, aj robot procesora Cook sa nachádza v 6 legendárnych farbách značky: Apple of Love, Empire Red, Onyx Black, Cream, Frosty White alebo Pewter Grey.

Pripojený robot

Kuchársky procesor je dodávaný s kuchárkou a aplikáciou. Pre svojho najnovšieho robota ponúka KitchenAid aplikáciu pre tablet alebo smartphone. Aplikácia vás prevedie vašimi receptami a vysvetlí, ako nainštalovať rôzne doplnky robota podľa vyrobených receptov. Kuchynský robot, kuchynský robot 5 KCF 0103, cena: 999 €