Informácie

Ruggie, prebudenie, ktoré ťa núti vstávať

Ruggie, prebudenie, ktoré ťa núti vstávať


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prebudenie, toto každodenné utrpenie. Od pokušenia ísť spať až po vytvorenie niekoľkých poplachov v pravidelných intervaloch, alergici, ktorí sa prebudia, poznajú všetkých trénerov, aby zostali čo najdlhšie v posteli. Ale to bolo pred rozbitým príchodom Ruggie. Tento jedinečný budík prevratí váš každodenný život. Z dobrého dôvodu, zastaviť, musíte ísť na to!

Ruggie: nezvyčajné a inovatívne prebudenie

Na prvý pohľad vyzerá Ruggie ako jednoduchý koberec do spálne, ktorý sa umiestni na spodnú časť postele pri papuče. A napriek tomu je tento malý klenot technológie trompe-l'oeil budík s LED osvetlením. Princíp je jednoduchý: akonáhle sa spustí poplach, pražec je nútený položiť svoje dve nohy na zem na koberci najmenej na 3 sekundy. A to, aby sa predišlo akémukoľvek pokusu o zastavenie zvuku len na špičke, ktorá by zastavila zvuk pred spaním (čo by vyvolalo funkciu odloženia koberca). Okrem toho, že je Ruggie vnímavý a má tvarovú pamäť, je navrhnutý tak, aby doručoval hlasové správy, ktoré je možné podľa potreby prispôsobiť (vďaka portu USB).

Sľub výnimočného života

Prvou výhodou tohto budíka je samozrejme to, že nás nenúti destabilizovať - ​​a často nepríjemný - zvuk alarmu. Cieľom je preto zobudiť sa každé ráno jemne, a tým v dobrej nálade. Preto je Ruggie inšpirovaná spánkovými zvyklosťami niektorých slávnych historických osobností, ako sú Barack Obama, Bill Gates alebo Benjamin Franklin. Ruggie skutočne chce, aby sme sa vydali cestou výnimočných mužov, ktorí málo spia a robia skvelé veci. Ich spánok nepresahuje v priemere viac ako 6 hodín za noc, cieľom je úspešné prebudenie pre úspešný život. Športové, ale efektívne!

Úspech ambiciózneho projektu

Tento koberec spojený s dizajnovým vzhľadom bol uvedený na trh kanadskou spoločnosťou start-up na participatívnej stránke Kickstarter. Ak sa prvé koberce predajú za 79 dolárov, mali by sa dodať na celom svete budúci september. Projekt, ktorý už získal viac ako 400 000 kanadských dolárov na platforme pre spoluprácu a ktorý sa spolieha na slávnu frázu „Budúcnosť patrí tým, ktorí vstávajú skoro“.
Viac informácií o Ruggie nájdete na www.kickstarter.com