Ostatné

Čokoládové náčinie

Čokoládové náčinie

Tento rok ešte neskončil, pretože spoločnosti Nestlé Dessert a Tefal, dve veľké mená pečiva, už oznamujú spustenie špeciálnej kolekcie Chandeleur 2015 v januári, ktorá poteší milovníkov čokolády, ktorí hľadajú intenzívne gurmánske dezerty. Toto vydanie „de Choc“, ktoré pozostáva z kuchynského riadu v obmedzenej edícii as jedinečným dizajnom, môže zostať nepovšimnuté!

Keď zhovievavosť pozýva koketériu

Tento rok bude pravdepodobne pre rušné Dessert a Tefal rušný! Od januára obidve vedúce značky na svojich trhoch kombinujú svoje know-how a ponúkajú celý rad riadu určeného pre pečivo. Ich ambície? Zabezpečte úspech domácich čokoládových dezertov, ktoré sa s radosťou roztopia vďaka kolekcii 100% personalizovanej a so všetkým, potlačeným, gurmánskym receptom na tému, samozrejme čokoláda: čokoládová hrušková rolka, čokoládový fondant, mramorovaný mliečna čokoláda alebo čokoládové palačinky. Táto kolekcia, prezývaná „de Choc“, podrobne spája nevyhnutného krepového výrobcu, ale aj tortu, vynechanú panvicu, plech na pečenie a kuchynskú váhu (Tefal BC5107V0). Kompletné vybavenie na pečenie trochu, veľa, vášnivo a intenzívne ... pri príležitosti Candlemas a po celý rok!

Operácia „nárazu“

Ale to nie je všetko! Obe značky ponúkajú súčasne, od 12. januára do 21. februára 2015, aj operáciu „Shock“ “. Preto od 30 EUR nákupu výrobkov Tefal sa ponúkne špecifická „Shock box“. Bude obsahovať 5 tabliet Nestlé Dezert spolu s 5 receptami, čo je dosť na oslavu sviatočných sviatkov! Počas celého roka bude Nestlé Dessert denne používať roboty z radu Moulinex alebo skupiny produktov TEFAL.
Ak chcete vyskúšať svoje šťastie, budete musieť ísť na www.latableadessert.fr!