Užitočný

Objavte ideálnu francúzsku kuchyňu

Objavte ideálnu francúzsku kuchyňuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Každá osoba má ideálnu kuchyňu: niektorí ju radšej otvárajú do obývacej izby, zatiaľ čo iní ju majú radi úplne zatvorenú; milovníci dobrého jedla budú uprednostňovať predovšetkým funkčnosť a priateľskosť je pre rodiny prioritou. Keď sa však bližšie pozrieme na očakávania Francúzov, pokiaľ ide o usporiadanie kuchyne, upozorňujeme však, že určité kritériá sú vo väčšine domácností veľmi obľúbené, napríklad jedáleň, korenie alebo dokonca antracitový šedý nábytok. V snahe priblížiť sa svojim zákazníkom značka kuchyne AvivA uskutočnila významný národný prieskum s cieľom lepšie porozumieť vkusu Francúzov z hľadiska kuchyne a stelesniť tento sen v originálnom a spoluvytvorenom modeli. Vysvetlenie.

Kuchyňa, prvá obývacia izba v dome

Rok 2014 bol rokom inovácií pre dizajnéra kuchyne AvivA, ktorý sa pustil do významného národného prieskumu 700 spotrebiteľov. Cieľ? Byť schopný predvídať svoje túžby z hľadiska usporiadania, používania kuchyne, trendov, vybavenia, spotrebičov a cien. Prvé pozorovanie: útočisko, ktoré obhajuje otvorenosť voči svetu a svedomitosť, je na vzostupe! V skutočnosti 84% respondentov uviedlo, že okrem prípravy jedla mali vo svojej kuchyni aj iné činnosti. Skvelá inovácia v posledných desaťročiach: 90% trávi od 1 do 2 hodín denne vo svojej kuchyni! Práve v tejto línii nájdeme možnosti usporiadania v súlade s použitím kuchyne, pretože 69% respondentov uprednostňuje otvorenú kuchyňu a 76% kuchyňu s centrálnym ostrovom. Tieto percentá ukazujú, že dispozičné riešenie domu, ako ho poznáme dnes, sa zmenilo: jeho dispozičné riešenie je užívateľsky príjemnejšie a jedáleň ustúpila centrálnemu ostrovu, aby počas chvíle zdieľanie. Jedlá, domáce úlohy, počítač, čítanie ... všetko je možné usporiadať na jednom mieste.

Estetika a funkčnosť, prvé očakávania Francúzov

Povrch domu je všeobecne rozdelený, aby bol pobyt prospešný na úkor kuchyne a miestností. Niektoré kuchyne majú niekedy iba 5m2, čo uprednostňuje veľkú potrebu funkčnosti. V prieskume spoločnosti AvivA jasne vidíme túto potrebu praktického vybavenia: zásuvky s posuvným príslušenstvom, špecifický nábytok (panvica, korenie atď.) A vstavané spotrebiče patria medzi 10 najdôležitejších kritérií. ľahkej kuchyne. Z estetického hľadiska je triezvosť vysoko cenená! Pracovná doska z prírodného materiálu (kameň, drevo, sklo ...), neutrálne farby (čierna, šedá, biela) a kryt z nehrdzavejúcej ocele sú tri možnosti, ktoré si vyberie väčšina Francúzov. Vďaka týmto zozbieraným a následne analyzovaným údajom vytvorila spoločnosť AvivA model „ideálnej francúzskej kuchyne“, ktorý bude k dispozícii od jari 2015: objavte ich dnes v obrázkoch!
Viac informácií na blogu AvivA