Informácie

Zložte záhradné náradie do okamihu

Zložte záhradné náradie do okamihu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Veľmi objemné záhradné náradie sa môže rýchlo stať skutočnou bolesťou hlavy, pokiaľ ide o ich skladovanie. Existuje však veľa kusov nábytku a doplnkov, ktoré umožňujú ich praktické a prístupné skladovanie alebo dokonca vystavenie. Demonštrácia.

Prispôsobený nábytok

Nie je vždy ľahké skladovať záhradné náradie, najmä ak nemáte priestor ani rozpočet na investovanie do záhradnej kôlne určenej na tento účel. Najjednoduchšie riešenie preto spočíva v inštalácii konkrétneho usporiadania do vašej garáže, pivnice alebo balkóna. Pokiaľ ide o nábytok, máte na výber niekoľko možností. Odkladací hrudník vám nielen umožňuje skryť a uložiť náradie, ale slúži aj ako ďalšie sedadlo vonku. Existuje v klasickom formáte, ale aj vo forme lavice alebo skrinky s krídlovými dverami. Väčšina modelov je vyrobená zo živice, materiálu, ktorý účinne bojuje proti účinkom slnka, chladu a vlhkosti. Záhradné centrá (Botanic, Jardinchic.com, Truffaut, atď.) Ponúkajú tiež pracovné stoly a výherné stoly za veľmi pestré ceny, ktoré obsahujú niekoľko veľmi praktických zásuviek na ukladanie a pracovný plán pre rôzne záhradnícke práce. 2 v 1 má teda pred sebou svetlú budúcnosť!

Nasadili sme doplnky

Háčiky a nástenné háčiky budú vašimi najlepšími spojencami, najmä ak nemáte dostatok miesta v garáži alebo pivnici. Využite čo najviac priestoru na zavesenie a zavesenie nástrojov, ktoré budete mať vždy po ruke, keď ich budete potrebovať. Ďalšia alternatíva: otvorené police a truhlice, ktoré ako držiaky dáždnikov umožňujú zasunúť do nej akýkoľvek nástroj bez ohľadu na jeho výšku. Doplňte svoje vybavenie rôznymi krabicami rôznych veľkostí a kapacít pre vaše malé nástroje (záhradnícke nožnice, nožnice na burinu, transplantáty, serfouette ...). Naskladané na seba zaberajú iba minimum miesta pre optimalizovaný úložný priestor!
1. Sada 4 záhradných náradí s úložným košom € 36,90 Topkoo / 2. Úložný box na kolieskach 99,99 € Born 2 Store / 3. Úložný box Brossium 229 EUR Amazon / 4. Stolička na uskladnenie náradia 18 , 55 € AS Adventure / 5. Rozsah záhradného náradia 42.90 € Dekoratívna záhrada / 6. Úložný box 8.99 € Delamaison / 7. Záhradnícky stolík s panelom držiaka náradia 149,48 € Skladový sortiment / 8. Dvere Mottez Garden Tools 30,43 € Amazon