Komentáre

Berlin Boombox, prenosný reproduktor ako žiadny iný

Berlin Boombox, prenosný reproduktor ako žiadny iný


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vrátia sa ghetto-blasteri v móde v roku 2015? To navrhla nemecká značka Berlin Boombox so svojím farebným a veľmi zábavným sortimentom doku na ghetto-blaster. Na rozdiel od súčasných trendov, ktoré tlačia minimalizmus a triezvosť na svoj vrchol, Berliner, Axel Pfaender, prevzal výzvu odpráskania emblematickej kazety s kazetami 70. a 80. rokov, ktorá je známa svojim kolosálnym formátom a zvukovou silou. neobvyklé. A výsledok? Zvukový systém nového druhu, veľmi dizajn, úplne zabudovaný v origami, a preto sa zostavte.

Ambiciózny projekt financovaný používateľmi internetu

Bolo to po niekoľkých rokoch počatia a crowdfundingovej kampani uskutočnenej majstrovskou rukou (20 000 dolárov namiesto 14 000 cielených), na ktorých sa objavil berlínsky Boombox, posledný z workshopov dizajnéra Axela Pfaendera. Kombináciou svojej vášne pre dizajn s hudbou sa dizajnérovi podarilo vyvinúť ghettoblaster vyrobený výlučne z tuhej lepenky, ktorý ťaží z najlepších súčasných nových technológií.

Nomádsky rečník, ktorý sa pripojí

Kombináciou recyklovaných materiálov, ako je vlnitá lepenka typu E, najnovšia technológia a kvalitný zvuk, sa tento nádherný objekt s retro a moderným vzhľadom zostaví sami bez lepidla alebo rezania. Na zvukovej strane je reproduktor vybavený stereofónnym zosilňovačom triedy D SMS 2 x 5 W so 92% účinnosťou, dvoma širokopásmovými reproduktormi MIVOC PRO 3 ”4 ohmami vyrobenými v Nemecku, všetky napájané 3 AA batériami. Objem a napínanie sú riadené iba hliníkovým potenciometrom umiestneným v hornej časti. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť váš iPhone, iPod alebo iné MP3, aby ste si vychutnali hudbu!
Berlin Boombox, ktorý sa predáva s vysvetľujúcou príručkou, je k dispozícii v štyroch farbách, prispôsobiteľná verzia mena Montana Boombox a niekoľko špeciálnych edícií predstavených umelcami a umelcami graffiti: Jeremyville, Rob Flowers, Golden Green ... Rečníkom môže byť tiež doplnené o príslušenstvo: predlžovací audio kábel, puzdrá na výmenu okrem iného. A konečne, Mixapes si môžete zadarmo stiahnuť, rovnako ako audio prehrávač s názvom Bongiovi DPS.
Berlin Boombox od 65 eur Viac informácií o Berlin BoomboxKomentáre:

 1. Drugi

  Je mi ľúto, toto mi vôbec nevyhovuje.

 2. Mezishicage

  Bohužiaľ vám nemôžem pomôcť. Myslím, že nájdete správne riešenie.

 3. Tezcacoatl

  Myslím, že sa mýlia.

 4. Delane

  Samozrejme sa ospravedlňujem, ale mohli by ste mi poskytnúť viac informácií.

 5. Lawley

  Myslím, že dovolíš chybu. I offer to discuss it. Write to me in PM, we will handle it.

 6. Dirck

  I'm sorry, but in my opinion, you are wrong. Som si istý.Napíšte správu