Užitočný

Pando: po digestoroch, rúrach

Pando: po digestoroch, rúrach


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pando, popredný španielsky výrobca v oblasti digestorov, teraz ponúka celý rad dizajnových a technologických pecí, ktoré integrujú najúčinnejšie kuchyne. Značka skutočne navrhla pece, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Preto je možné kúpiť dve rúry súčasne (rúra a mikrovlnná rúra). Ich dizajn umožňuje ich umiestnenie vedľa seba alebo do stĺpca, aby sa priestor čo najviac optimalizoval. Prezentácia.

Iné druhy rúry

Pre svoju novú kolekciu si Pando predstavil 4 typy rúry, všetky funkčné a inteligentnejšie! Multifunkčná rúra PHB 9100 je dizajnová aj praktická! Má päť varných výšok, tri dverové tabule, ktoré zabraňujú popáleniu, a digitálny displej s programátorom. Druhá multifunkčná rúra PHT 9200 má teleskopický posuvný systém, ktorý uľahčuje manipuláciu so zásobníkmi. Ponúka automatický návrh teploty a trvania a trojnásobnú obrazovku digitálneho displeja. Posledný dôležitý bod: má systém čistenia pary, ktorý uľahčuje čistenie. Ďalšiu narodenú z mikrovlnnej rúry PHM 9500 od Panda je možné zabudovať do steny, pretože má bočné otváranie dverí. Ponúka tiež gril a funkciu automatického odmrazovania. Napokon, parná rúra PHV 9400 preto pracuje s parou na zdravom varení všetkých potravín a má svetelný indikátor v prípade nedostatku vody v rúre. Malin!

Revolúcia čistiť vaše rúry

Spoločnosť Pando inovuje aj vývojom čistiaceho systému (Steam Cleaning System), ktorý čistí vašu rúru za 30 minút pri 60 ° C. Keď je studená, nalejte do rúry pohár vody, potom funkcia Čistenie pary umožňuje odparenie vody a potom kondenzáciu, aby sa nečistoty uvoľnili. Potom si utrite špongiou a voílou.
Viac informácií na //www.pando.es/en/Komentáre:

 1. Coley

  Ospravedlňujem sa, ale podľa môjho názoru sa mýlite.

 2. Seumas

  I apologize for not being able to help. I hope they will help you here.

 3. Wattkins

  It is - about meaning.

 4. Nikojar

  To nie je vtip!Napíšte správu