Tipy

Výber správneho sprchového stĺpa

Výber správneho sprchového stĺpa


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Či už riešite renováciu svojej kúpeľne alebo uvažujete o vykonaní niektorých zmien vo vašej sprche, určite budete chcieť nainštalovať krásny sprchový stĺp, oveľa praktickejší a estetickejší. Skôr ako začnete, je potrebné vedieť o týchto lákavých sprchových stĺpcoch. Sprchový stĺp je pevný stĺpik umiestnený vpredu alebo pod uhlom v priestore sprchy. Zahŕňa zmiešavač, ručnú sprchovú hlavicu, hadicu a hlavovú sprchovú hlavicu a môže tiež ponúkať hydromasážnu funkciu. Jeden z piatich, praktický a estetický!

Aký materiál pre môj sprchový stĺp?

Z hľadiska pohodlia a estetiky máte na výber. Niektoré materiály ako hliník alebo sklo prinesú nepopierateľný dekoratívny nádych, ale kvôli vápencu si vyžadujú starostlivú údržbu. Ak sa bojíte ťažkých domácich prác, obráťte sa na sprchové stĺpy z plastu ABS, odolné a ľahko sa čistia. Existujú tiež povrchové úpravy dreva, ale tie budú rýchlo drahé.

V spoločnosti Grohe vidíme zreteľne estetický prínos sprchového stĺpa: jednoduchosť a pocit vzdušnej kúpeľne - tým viac so sprchovacím kútom!

Hydromasážna sprchová kolóna?

Aby ste objavili všetky výhody sprchového stĺpa, rozhodnete sa pre hydromasážnu sprchu, ktorá vám umožní vychutnať si masáž na určitých častiach tela pomocou dýz - vodných trysiek, nie vtákov - nastaviteľných a kontrolovateľných. Upozorňujeme však, že pri vstupných sprchách sa neodporúča hydromasáž, pretože evakuácia môže byť preťažená prúdením.

Sprchový stĺpec s modelom Grohe Euphoria hrá na námestí a špičkovej technológii pomocou termostatického mixéra s blokovaním pri 38 ° C, aby sa zabránilo popáleniu.

Sprchový stĺp, prietok a inštalácia

Prvá dobrá správa je, že sprchový stĺp, ak je umiestnený v existujúcej kabíne, nevyžaduje žiadne inštalačné úpravy. Postačuje spojenie medzi prívodom vody a sprchovým stĺpom. Pokiaľ ide o prívod teplej vody, neodporúča sa iba okamžitý ohrievač vody, aj keď sú v tomto prípade k dispozícii určité modely. Je tiež potrebné zabezpečiť, aby bol tlak dostatočný - v opačnom prípade nebudete môcť ovládať niekoľko funkcií súčasne - odporúča sa minimálne 2 bary, 3 bary sú pohodlnejšie. Avšak buďte opatrní, najlepšie je nepriateľom dobra: ak sa tlak blíži 5 barom, nainštalujte redukčný ventil.