Užitočný

Pred / Po: Modernizovaný byt Haussmann o výmere 90 m2

Pred / Po: Modernizovaný byt Haussmann o výmere 90 m2


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na premenu a rekonštrukcii tohto parížskeho bytu o výmere 90 m² boli potrebné dva a pol mesiaca práce s vyťaženou výzdobou a zle vymenovanými izbami. Dvere tohto výnimočného miesta, ktoré sa stalo rajom mäkkosti a ženskosti, otvárame v rukách interiérových dizajnérov Charlotte Soissons Lenormand a interiérových dizajnérov Valérie Laporte-Volatier z Agence Les Murs ont des uši. povrch : 90m² rozpočet : 110 000 eur

útulný a praktický salónik pre matku a dcéru


pred : Aj keď z obývacej izby vyplýva príjemná plocha 32,5 m², nie je možné realizovať skutočný potenciál tejto miestnosti, pretože priestor je zle usporiadaný a dekorácia je preč. po : Úspešný facelift pre tento elegantný a moderný salón súčasne. Krémová pohovka spolu so zrkadlovým konferenčným stolíkom a kovovým kobercom z ecru-striebra výrazne prispievajú k mäkkosti, ktorá sa vynára z miestnosti. Elegantný a funkčný je priestor vybavený knižnicou na mieru s posuvnými dverami, ktorá umožňuje súčasnému majiteľovi skryť svoju televíziu podľa rytmu svojich túžob. Skladbu prerušujú aj niky rôznych rozmerov.

Moderná priemyselná kuchyňa


pred : Chýbajúca kúzlo, táto 15 m² rustikálna provensálska kuchyňa, prevažne žltá, by si vyžadovala trochu faceliftu. po : So svojimi súčasnými líniami, saténovým bielym nábytkom a hliníkovou šedou laminátovou pracovnou doskou teraz kuchyňa v červených a bielych odtieňoch vykazuje veľmi elegantný a jemný priemyselný štýl. Jedálenský stôl a stôl so vzorom čerešní zvyšujú zloženie svojou vášňou červenej farby. Napokon zapustené bodové svetlá a dve elegantné zavesenia usporiadané nad jedálenským stolom prinášajú jas, ktorý kedysi chýbal.

Farebná detská izba


pred : Neosobná, táto miestnosť je skutočným úlovkom. S jeho dreveným nábytkom by miestnosť potrebovala nádych farieb, aby mohol priestor personalizovať a priniesť mu osobnosť. po : Na žiadosť majiteľa priestorov bola detská izba s rozlohou 13 m² doplnená o existujúci nábytok, prevažne červený a ružový. Interiérový dekoratér preto šíril tu a tam pripomenutie týchto dvoch farieb: ružové bavlnené záclony, červené koberce, biele, červené a ružové úložné moduly alebo triptych plachtov ... ktoré prichádzajú v malom jemné dotyk oživí priestor a zmodernizuje ho.

Kúpeľňa venovaná pohody


pred : Celkovo drevo hľadá túto zle funkčnú kúpeľňu s rozlohou 4,8 m² a jedno umývadlo. po : Zmena atmosféry pre túto kultivovanú a prirodzenú kúpeľňu. Skutočné útočisko mieru, spojenectvo béžových, tupých a sivých odtieňov zohrávajú kľúčovú úlohu pri vytváraní relaxačnej, teplej a kokonizačnej atmosféry. Znížená o jeden meter má teraz veľké zrkadlo na zväčšenie objemu tohto zmenšeného priestoru. Medziprostor sa zvnútra zväčšil a od tejto chvíle je možné umiestniť dvojité umývadlo. Na oživenie steny a podlahy kúpeľne sa na sivé dlaždice umiestnila sada prúžkov s malými taupskými dlaždicami a na podlahu sa položila veľká taupská dlaždica, čím sa naplnil moderný duch inšpirovaný Spa. Projekt realizoval návrhárka interiérov Charlotte Soissons Lenormand a návrhárka interiérov Valérie Laporte-Volatier Agentúra pre dizajn a architektúru interiérov Les Murs ont des Oreilles