Informácie

Vintage vzhľad v mojej kuchyni za menej ako 200 eur

Vintage vzhľad v mojej kuchyni za menej ako 200 eur


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Máte radi vintage vzhľad, ale neviete, ako ho prispôsobiť svojej kuchyni? Či už máte radi retro štýl, starú školskú atmosféru alebo jednoducho kombinujete moderný a ročník, existuje množstvo riešení za menej ako 200 eur, ktoré jednoducho upravíte - a rýchlo! - tvoja kuchyňa. Dôkaz na obrázkoch!

Inštalácia skladovacích boxov na surové drevo: 9,99 EUR

Ak chcete svojej kuchyni dať retro vzhľad, začnite inštaláciou nábytku zo surového dreva. Prírodné a suroviny sú skutočne veľmi populárne kvôli svojej regenerovanej strane. Z tohto dôvodu nie je potrebné rozbíjať, boxy Knagglig z Ikea za 9,99 EUR sú dosť na to, aby sa dali a stohovali pri stole, v duchu trhu minulých rokov. Denná zelenina, čerstvé ovocie, konzervované potraviny, cereálie ... ukladajte, čo chcete, dôležité je, že to ukazuje. Nerobte si starosti, sú odolné a ľahko sa čistia vďaka surovému pevnému drevu. Plus: zasuňte ich do garáže a uskladnite si záhradné náradie.

Vyzdobte stôl stolicami s umelou prikrývkou: 19 €

Formica robí veľký návrat do dekorácie a rád sa usadí v kuchyni a zmení ju na retro jedáleň. Ročník efekt zaručený s týmito prestieračkami Les Gambettes za 19 EUR, k dispozícii v 16 farbách alebo Vichy výtlačkoch a cementových obkladoch, aby ste mohli dôkladne hrať vintage kartu. Ročník kuchyňa preberá populárnu atmosféru a príjemnú atmosféru.

Lepivé vinylové dlaždice pre vzhľad cementových dlaždíc: 9,90 €

Nasmerujte autentickú kuchyňu svojich predkov pomocou tohto ozdobného hrotu prístupného pre všetkých: krytiny „cementové dlaždice alebo tehly“ sú vo forme samolepiek na nalepenie na stenu (efekt dlaždíc, vode odolný a ľahko sa čistí) , Nálepky sú okrem rýchlej inštalácie a lacného (okolo 9,90 EUR) k dispozícii v množstve obchodov (Leroy Merlin, Renostick, La Redoute, atď.).

Používajte džbány odobraté v podkroví: 0 €

Pre efekt babičky v kuchyni vytiahnite staré poháre zo skleneného džemu, ktoré zhromažďujú prach v podkroví. Recyklujte ich a hrdo ich zobrazujte na otvorených poličkách, budú iba modernejšie!

Pridanie riadu: 42 €

Často sa hovorí, že krásny doplnok robí ten rozdiel. Je to pravda! Dajte peknú rovnováhu na vašej pracovnej doske a pozrite sa na výsledok. Veľkoformátový ciferník, oceľovo modrá farba, nezaberie veľa doplnkov do vašej kuchyne a dodá mu trochu vintage vzhľadu. Jedno heslo: späť k základom! Bloomingville to dobre pochopil s týmto riadom z minulých rokov za 42 EUR. Kýva v kuchyni!