Informácie

Veľtrh cukru v Paríži pre fanúšikov pečiva

Veľtrh cukru v Paríži pre fanúšikov pečiva

Všimnite si všetkých milovníkov sladkých dobrôt! Od 6. do 8. februára 2015 sa v La Grande Halle de La Villette koná 2. vydanie veľtrhu Cukor Paríž! Krásny vrchol know-how a kreativity tradičného francúzskeho pečiva. Stretnutie nesmie chýbať pre závislých na cukre, ako aj pre začiatočníkov a skúsených kuchárov.

Príchuť

Akonáhle prídete, vloží vás do úst, redakčný personál navrhuje rýchly výlet do baru pre labužníkov. Nie menej ako 8 tematických stánkov prezentuje základy francúzskeho pečiva (krémové pusinky, makaróny, éclairs ...) v príjemnej atmosfére slávnostnej a farebnej čajovne. Táto príležitosť tiež naplniť nápady pred objavovaním ďalších gurmánskych oblastí show!

Vybavíme

Vieme, že pečenie si vyžaduje veľkú presnosť prípravy, takže musíte byť aspoň vybavení! Vďaka prehliadke „Grand Marché“ s rozlohou 3000 m2 budete môcť nájsť nové vybavenie a doplnky, základné ingrediencie, knihy s receptami alebo súpravy na pečenie a zdobenie s celou radou dobrých rád.

Odhaľte nejaké tajomstvá

Už nikdy nezmeškajte svoje macarony, nestrihajte si cukrársky krém, ktorý by bol hodný profesionála, alebo sa dokonca stal esom na polevu. Salón Sugar Paris vám ponúka takmer 200 hodín workshopov v 4 vyhradených priestoroch s hosťovanými hviezdami pečiva. Potom odhalia svoje obľúbené recepty a svoje tajomstvá, aby ich vyrobili. Príjemný zdroj inšpirácie pre nadšencov, ktorí využijú príležitosť na prehĺbenie svojich vedomostí v tejto oblasti!
Cukor Paris Lounge La Grande Halle de La Villette - 221 avenue Jean Jaurès, Paríž 19eme Od 6. do 8. februára 2015 od 10.00 do 18.00 hod. Celková cena: 9 eur / znížená cena: 7 eur Viac informácií na //www.sugar-paris.com/