Komentáre

Gifi x Marmiton, rad kuchynských potrieb

Gifi x Marmiton, rad kuchynských potriebWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kombináciou nízkych cien Gifi a slávnej kulinárskej platformy Marmiton sa nedalo dúfať, že ako združenie nájde kulinárske doplnky profesionálnej kvality za prijateľné ceny. Je to okamih, keď sa malé rozpočty alebo amatéri v kuchyni naplnia riadom, aby sa dostali do kuchyne. Prezentácia zbierky vzniknutej z tejto spolupráce.

Malé jedlá sme vložili do veľkého s Marmiton v Gifi

Gifi je koncept, ktorý vzdoruje chmúrnosti. Vďaka širokému výberu dekoratívnych predmetov pre domácnosť, údržbu, kuchyňu alebo dokonca doplnky je značka známa nízkymi cenami, ktoré ponúka zákazníkom za všetky výrobky v obchode. Gifi, počúvajúc svojich zákazníkov, preto spojil svoje sily so spoločnosťou Marmiton, aby uviedla na trh rad profesionálnych varení a kulinárskych doplnkov, ktoré pravdepodobne potešia viac ako jedno.

Príslušenstvo na varenie ako kuchár!

Sortiment Marmiton v spoločnosti Gifi ponúka bohatý výber silikónových foriem, panvíc z nehrdzavejúcej ocele (so studenou rukoväťou, aby sa nespálili), ktoré sa prispôsobia všetkým druhom ohňa, ako aj najpraktickejšie nože z nehrdzavejúcej ocele. Niečo uspokojiť epicurejanov! Odborníci môžu alebo nemusia nájsť každý, kto by mohol do svojej kuchyne zapojiť, podobne ako profesionál! Všetko do sporáka!
//www.gif ">