Informácie

Výukový program: výroba držiakov žulových a mramorových sviečok v paste Fimo

Výukový program: výroba držiakov žulových a mramorových sviečok v paste Fimo


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ešte nepoznáš Heju? Blog „jack of all trades“, ako sami hovoria o Hélène Pinaud a Julien Schwartzmann, obaja architekti v Paríži, vždy mal tendenciu posúvať hranice architektúry tým, že ide o dizajn, fotografiu alebo scénografia. S radosťou dnes vítame ich vesmír, zmes japonských a škandinávskych vplyvov, čas výučby: ako vyrobiť sviečky, ktoré vyzerajú ako žula a mramor, s najnovšími správami: 739837 Fimo pasta? trvanie : asi 30 minút náklady : okolo 10 €

Materiál

Budete potrebovať: - Fimo cesto - Hélène a Julien ich našli na webových stránkach La Petite Épicerie - 3 kruhové frézy na pečivo - valivý kolík - novinky: fréza 739781 - lepidlo

Fázy

1. Zmäkčte novinky: 739837 Fimo pasta, ktorá má tendenciu byť trochu tvrdá, keď vyjde z obalu. Rozotrite ju pomocou valčeka, až kým nedosiahnete hrúbku 1 cm. Potom odrežte kruhy z cesta pomocou nožov na sušienky. Neváhajte meniť hrúbky a veľkosť kôl pre väčšiu fantáziu - a estetiku! V niektorých kruhoch urobte dieru v strede, aby ste sa mohli prispôsobiť budúcej sviečke.
2. Na vytvorenie textúr máte k dispozícii dve techniky: ak chcete žulový efekt, rozpadnite malé kúsky noviniek: 739837 Fimo vložte do svojho kola. Drobné kusy rozmiestnite dobre a potom ich jemne prejdite valivým kolíkom, aby mal hladký povrch. Ak chcete získať mramorový efekt, stačí kombinovať gule rôznych farieb. Čím viac budete miesiť cesto, tým viac sa vaše dve farby zmiešajú a mramorový efekt bude ľahký.

3. Akonáhle budete mať dostatok kruhov, vložte ich do rúry podľa pokynov na obale. Keď sa vaše kolá dobre ochladili, vyskúšajte kompozície a nalepte tie, ktoré sa vám najviac páčia (nezabudnite umiestniť kolo s otvorom v hornej časti, aby ste mohli umiestniť sviečku).

Nakoniec

A tu ste, máte vynikajúce sviečky, ktoré by ste prisahali na žulu a mramor, ktoré musíte mať iba vo svojom dome!
Ďakujeme Hélène a Julien za ich vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojich stenových hôr na našej stránke na Facebooku a nájdete ďalšie nápady na našej Pintereste!