Ostatné

Pred / po: Otvorte kuchyňu, aby sa rozsvietila

Pred / po: Otvorte kuchyňu, aby sa rozsvietilaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Radikálna premena alebo jednoduché občerstvenie, aby bola kuchyňa úspešná, musí byť usporiadanie a výzdoba kuchyne ako jej majiteľ. V čase, keď je dekompartmentalizácia medzi kuchyňou a obývacou izbou považovaná za podmienku pre blaho rodiny, nám Elodie Ancona, návrhárka interiérov, dekoratérka a tvorkyňa La maison et ses envies dodáva rekonštrukciou svojej kuchyne. , jeho nápady otvoriť tento priestor a urobiť ho jasnejším. Ukážka na obrázkoch!

Dekompartmentalizujte zle navrhnutú kuchyňu


pred: Poškodené steny, nesprávne zladené podlahy, miestnosť bez šarmu, nepraktická z dôvodu mnohých otvorov a úzkeho priestoru ... Táto studená a bezduchá kuchyňa by potrebovala úplné osvieženie. after: Prebudovanie všetkého je dobré, dôkaz tejto modernej a modernej kuchyne. V snahe vyhovieť želaniam architekta bol priestor otvorený do obývacej izby a do stredu miestnosti bol nainštalovaný centrálny ostrov, inšpirovaný americkými kuchyňami. Zaberá jedálenský stôl a pracovnú dosku na varenie. Nad týmto stolom sú umiestnené zavesené svetlá, ktoré mierne označujú vnímanie kuchynského priestoru. Výsledkom je, že priestor je vzdušný a obnovuje jas, ktorý mu kedysi chýbala.

Otvorený, ale štruktúrovaný priestor


pred: Nie príliš praktické a funkčné, priestor obývacej izby a kuchyne nemal úžitok z prevádzkového usporiadania. Cieľ? Zrazte niektoré priečky, aby ste zväčšili priestory a vytvorili spojenie medzi kuchyňou a obývacou izbou. after: Otvorená dispozícia, obývacia izba a jedáleň, usporiadané na oboch stranách, teraz komunikujú s kuchyňou. Svetlý priestor, ktorý spája moderný dizajn a vintage kúsky. Každý priestor je štruktúrovaný presným usporiadaním nábytku, ktorý sleduje územia, bez toho, aby sa navzájom oddelili. Príjemná a veľmi pohodlná konfigurácia, ktorá vám umožní plne využiť prirodzené svetlo rozptýlené rôznymi oknami. Objem, svetlo, radikálna zmena, ktorá tejto kuchyni dodáva novú štedrosť.

Modernizujte kuchyňu a urobte z nej trendy


pred: Táto rustikálna kuchyňa inšpirovaná starými a trochu staromódnymi potrebami si vyžadovala trochu faceliftu, pretože dekorácia vyzerala mimo módy. after: Vďaka svojim súčasným líniám, čiernemu lakovanému nábytku a bielej pracovnej doske dnes kuchyňa predstavuje moderný, elegantný štýl a nádych ročníka. Dlaždice boli nahradené teplými parketami. Pokiaľ ide o nástenný nástrek, výber padol na vinobranie tyrkysový model, veľmi vitamín, ktorý umožňuje príjemne dotyk farby. Časť kamennej steny konečne prináša kokon a teplú stranu, ktorú má človek v tejto obývacej izbe očakávať. Elodie Ancona, architektka a dekoratérka domu a jeho túžby