Komentáre

Výukový program: háčiky na kabáty z dreva a medi

Výukový program: háčiky na kabáty z dreva a mediWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Meď na nás už nejaký čas dohliada. Ak nás naše babičky a ich medené hrnce uvideli ... Menej bling ako zlato a také šik, aby bol dekor lesklý. Takže keď nám Axel a Deborah z blogu Atelier de Curiosité ponúknu návod na výrobu drevených a medených háčikov hodných pre návrhára, tlieskame oboma rukami! Na svojom blogu zdieľajú svoje objavy, nápady a sny, ktoré sú nadšené krásnymi vecami, a veľmi ich milujeme. Trochu nahliadnite do svojej tvorivosti s týmto vynikajúcim tutoriálom ... trvanie : asi 1 hodinu náklady : okolo 10 €

Materiál

Budete potrebovať: - dubovú tyč s priemerom 28 mm - medenú objímku na zváranie s vnútorným priemerom 28 mm - pomerne veľkú skrutku - hmoždinku, ktorá ide so skrutkou (alebo naopak) - drevenú pílku - kladivo - pravítko - brúsny papier - kliešte - vrták - vrták do dreva s priemerom o niečo menším ako je priemer skrutky - vrták vhodný pre stenu, na ktorú nainštalujete háčik na kabát a priemer hmoždinky - a pílka na kov

Fázy

1. Reznú tyčinku pomocou pílky na drevo, aby ste získali kus medzi 10 a 15 cm. Jeden koniec musíte orezať rovno. Na druhú stranu môžete vyskúšať rôzne tvary a rezy: okrúhle, šikmé, šípky atď. Potom dva brúsené konce obrúste brúsnym papierom, aby ste získali hladký povrch, ktorý nepoškodí to, čo ste zavesili.
2. Preveďte medenú objímku na spodku háčika na kabát (vyžaduje si to malú silu!) Tak, aby rukáv bol na rovnakej úrovni ako pravý koniec háčika na kabát.
3. Označte značku v strede konca háčika (ten rezajte rovno) a vyvŕtajte rovno. Hĺbka otvoru by mala byť polovica dĺžky skrutky. Tip: Na vrtnú korunku môžete umiestniť kúsok pásky na polovicu dĺžky skrutky, aby ste si všimli, kde zastaviť vŕtanie.
4. Odrezajte hlavu skrutky pomocou pílky a pomocou klieští ju zaskrutkujte do háčika, až kým nebude v polovici.
5. Pomocou vhodného vrtáka vyvŕtajte stenu, na ktorú chcete nainštalovať háčik na kabát, a potom pomocou kladiva vložte hmoždinku. Musíte len zaskrutkovať hák do členku.

Nakoniec

A tu ste, práve ste si urobili pekné háčiky na kabát! Musíte skontrolovať svoju pevnosť a stabilitu! A uvedomte si, že záclonová tyč môže byť použitá na výrobu mnohých predmetov. Objavte najmä náš tutoriál, ktorý vám umožní zmeniť záclonovú tyč pod výsuvnú misku!

Ďakujeme Axel a Deborah z blogu Atelier de Curiosité za ich vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich pekných háčikov na našu Facebook stránku a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!