Užitočný

Výukový program: drevená triveta s geometrickými vzormi

Výukový program: drevená triveta s geometrickými vzormi


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

To je všetko, po piatich sezónach šéfkuchára ste zvládli umenie gurmánov, chrumkavých a Espelette korení. Ale predtým, ako sa pustíte do takmer dokonalej večere, musíte si trochu prehodnotiť dekoráciu stola. Začnite teda jednoduchým, ale nevyhnutným prvkom: trivetom. Dnes sa naučíme, ako vyrobiť drevený trivet s geometrickými tvarmi, ktorý vášmu stolu rozhodne dodá rázny dizajn.

Materiál

- 1 mm hrubá balsová doska - drevený kus 17 x 17 cm - rezačka - štvorec - trubica z lepidla typu Super Glue - drevný olej - kefa - ceruzka Rozpočet: približne 10 € Trvanie: 1 hodina

Fázy

1. Naneste vrstvu dreveného oleja na všetky strany štvorca 17 x 17 cm podľa pokynov. Definujte požadovaný geometrický vzor a vyrežte potrebné kúsky balzy remeselným nožom. Položte tieto kúsky balsy na drevené námestie.
2. Kusy balzy prilepte na drevený kus lepidlami. V prípade potreby vyrežte vyčnievajúce hrany remeselným nožom.
3. Opakujte rovnaké operácie a vytvorte na zadnej strane iný vzor.

Nakoniec

To je všetko, začalo sa prestavovanie vášho stola, a to vďaka tejto drobnosti, ktorá vášmu stolu dodáva dizajn a prirodzený dotyk. Trocha navyše: môžete meniť strany v závislosti na vašej nálade!
Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!