Informácie

Ktoré kancelárske rastliny si vybrať a ako ich udržiavať?

Ktoré kancelárske rastliny si vybrať a ako ich udržiavať?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pre náš interiér sa prirodzene rozhodujeme pre rastliny, aby harmonizovali miesta a priniesli dotyk pohody. Prečo nerobiť to isté v kancelárii? Mať rastliny v kancelárii je dobré pre vaše zdravie, vašu morálku a vašu produktivitu. Mnohé spoločnosti sa okrem toho rozhodnú pre zeleň vo svojich priestoroch a najmä v spoločných priestoroch. Je len na vás, aby ste to urobili vo svojej kancelárii. Ktoré rastliny si vybrať? Zistili sme, že sme šli do Vilmorinu, kde Julie odpovedala na naše otázky.

Môžeme si z kancelárie vziať akýkoľvek závod?

Áno a nie. Všetky rastliny si nájdu svoje miesto vo vašej kancelárii, ale niektoré z nich budú žiť kratšie, pretože potrebujú osobitnú starostlivosť. Je nevyhnutné zvoliť správnu rastlinu na optimalizáciu jej životnosti. Aby ste to mohli urobiť, musíte mať pri výbere nejaké informácie: je vaša kancelária svetlá? Máte k dispozícii vodnú nádrž? Zostanú rastliny v tme celý víkend?

Aké rastliny odporúčate?

Pre kanceláriu odporúčam ľahko žijúce rastliny, ktoré vyžadujú malú údržbu. Najviac odporúčané sú chamaedorea, peperomia, brečtan alebo dokonca ficus. Tieto rastliny potrebujú minimum svetla a vody raz týždenne. Majú husté lístie a sú jednoducho pekné. Dracaena marginata má byť tiež uprednostnená, prinesie do vašej kancelárie exotickú a teplú stránku.

A ak máme radi kvety, ktoré rastliny by sme mali uprednostniť?

Ak máte radi kvety, odporúčam Anthurium. Žiť s ním je veľmi jednoduché a vybrať si môžete farbu kvetov: bielu, ružovú alebo červenú. Je to v mojich očiach jedna z najlepších rastlín v kancelárii. Okrem toho je to zariadenie na odstraňovanie nečistôt: absorbuje zvyšky amoniaku prítomné v atmosfére.

Presne otázky týkajúce sa odstránenia rastlín, čo navrhujete?

Existuje mnoho rastlín odstraňujúcich nečistoty, ale nie všetky z nich budú v kancelárii prekvitať. Tie, ktoré by som odporučil, sú fikus, ktorý je schopný absorbovať chemické častice, chlorofyt, ktorý čistí vzduch, spathiphylum, ktoré rovnako pôsobí na znečistenie, chemické zvyšky ako na vlnách, a efektívny Aloe Vera. proti oxidu uhoľnatému. Nakoniec sú všetky kaktusy vynikajúce proti elektrickým vlnám, navyše sú cenovo dostupné a veľmi ľahko sa udržiavajú.

Ako udržiavať závod v kancelárii?

Vaša rastlina potrebuje svetlo a hydratáciu. Zalejte ju raz týždenne alebo ihneď po zistení, že je pôda suchá. Ak ste na dovolenke, požiadajte jedného zo svojich kolegov, aby ju zalial.

Posledná otázka: ktorý závod by ste si vybrali pre svoju kanceláriu?

Orchidea! Je to nádherná rastlina, s ktorou je ľahké žiť. Okrem toho zistím, že to prináša veľa pokoja. Naše záhradné a záhradnícke videáKomentáre:

 1. Eldridge

  Táto téma je proste úžasná :), páči sa mi :)))

 2. Zulushicage

  Authoritative answer

 3. Stanedisc

  It is not necessary to try all successively

 4. Kazilrajas

  Mýliš sa. Skúsme o tom diskutovať. Napíšte mi do PM, hovorí to s vami.Napíšte správu