Ostatné

IWWI alebo krásu ručne vyrábaných

IWWI alebo krásu ručne vyrábanýchWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

IWWI? Nové súpravy pre domácich majstrov, ktoré nám pripomínajú krásu ručne vyrábaných ... S IWWI každý (znovu) začína makrovať čas na výrobu prvého ponúkaného objektu: prívesok pre rastliny. Existujú tri z nich, ale majú 6 rúk: Adeline, Emma a Yasmina pochádzajú z Lyonu a sú poháňané tou nezkrotnou túžbou aktualizovať makramé s IWWI, novým konceptom súpravy pre domácich majstrov s poéziou. Nič nenecháva na náhodu: balenie - sulfátová a malá drevená palica ako jednoduchý a efektívny spona - vo farbách ponúkaných nití - fjord, javor, bodliak a lišajník. Krása materiálov, krása gesta.
V prvom vydaní nás IWWI učí, ako si vyrobiť vlastné odstavenie rastlín, ktoré sa veľmi pekne nazýva „Čas pozastavenia“. A my sme zvíťazili natoľko, že musíme potlačiť naše túžby zavesiť všetky naše kvetináče nad naše stoly - ako to, že sa veľký banánový strom nemôže zavesiť?

V súprave IWWI je guľa zo 100% bavlneného lana, prsteň v prírodnom buku, technická kniha na zavesenie. A je to veľmi krásne. www.iwwi.fr