Informácie

Rue Monsieur Paris obnovuje intarzie

Rue Monsieur Paris obnovuje intarzie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zamerajte sa na značku „Rue Monsieur Paris“, ktorá prináša aktuálne intarzované a dekoratívne techniky zo 14. storočia. Presné know-how pre dokonalý povrch. Dizajnový a špičkový nábytok, symbol francúzskeho umenia bývania. Elegantný, elegantný a elegantný, vitajte vo svete „Rue Monsieur Paris“!

Modernizované intarzie

„Rue Monsieur Paris“, založená v roku 2012, sa vyznačuje exkluzívnou povahou svojho nábytku, ktorý oslovuje architektov a návrhárov interiérov. Jeho tajomstvo? Výroba a štýl. Nábytok vyrobený z prírodných materiálov (drevo, kameň, sklo) je výnimočný. Na tento účel sa používa drevo a mramorová vložka, ktorej cieľom je ozdobiť štruktúru jemnými vzormi. Predtým únavné intarzie získavajú nový nájomný život s nábytkom s rozhodne modernými líniami. Technika, ktorá zostáva klasická a remeselná, ale v súčasnej podobe.

Prestaviteľný nábytok s mnohými umeleckými referenciami

Značka vyrába modulárne a multifunkčné kusy, ako sú vysúvacie komody alebo konferenčné stolíky, ktoré je možné previesť do skladovacieho nábytku. Široký sortiment nábytku siaha od stoličiek po svietidlá, vrátane rámov, príborníkov a skriniek. Pre efekt perleťovej laky je ručne vyrábaný nábytok ľahko lakovaný farbou. Štýlom je nedostatok referencií! Op Art, britská socha z polovice dvadsiateho storočia, Art Deco… Prvá zbierka značky Turandot je tiež poctou poslednej opere Giacoma Pucciniho. Nasledujú 3 zbierky s inšpiratívnymi názvami: „Moonlight“, „Rive Gauche“ a „Amazonka“, ktoré boli prezentované na poslednom veľtrhu v Maison et Objet.

Rozhodne umenie (a) dekorácie štýl

Ako definovať štýl „Rue Monsieur Paris“? Sochársky a rafinovaný, v blízkosti umeleckého diela. Geometrické, dokonca kaleidoskopické vzory hrajú z perspektívy a kontrastu. Rozdrviť? „Bird of Paradise“, barový nábytok s elegantným kokteilovým duchom, vlajková loď zbierky „Amazon“. Štruktúra z čierneho lakovaného dreva, rukoväte krídel v bielom Coriane, podstavec z leštenej mosadze a za jeho fasádou v zelenom priemere mramor, LED osvetlenie na osvetľovanie fliaš a vzácneho skla.

Kde nájdete Rue Monsieur v Paríži?

Kde nájdete tieto úspechy? V Paríži samozrejme! Značka vyzdobila okná Galeries Lafayette a hotelov (Sofitel a W Paris-Opera), ako aj typicky súkromné ​​apartmány v štýle Haussmann. Chcete vedieť, kto stojí za „Rue Monsieur Paris“? Duo priateľov: Marjan Denkov (umelecký riaditeľ) a Marcin Kokowski (režisér). Keď priateľstvo robí zázraky ...
Viac informácií nájdete na stránke www.ruem Monsieurparis.com