Užitočný

AM.PM. sa usadí na BHV Marais

AM.PM. sa usadí na BHV Marais


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Oznámenie všetkým milovníkom zbierok AM.PM. ! Špičková dekoračná značka La Redoute sa usadí v BHV Marais od 18. februára 2015. K programu: objav novej kolekcie jar-leto 2015 v pikantných farbách, etnických vplyvoch a čistom grafickom štýle.

Roh 110 m2 v BHV Marais

Dekoračná značka AM.PM. sa nachádza na 4. poschodí BHV Marais v Paríži. sa usadí 18. februára! Inštalovaná na rohu 110m2, bude prezentovať svoje kolekcie doteraz predávané výlučne na internete. Sedačky, nábytok, ozdobné predmety, posteľná bielizeň, koberce, svietidlá ... môžu byť objavené vizuálne a dotknúť sa verejnosti. Už nemusíte iba umývať oči pred vynikajúcimi vizuálmi dostupnými na webe!

5 symbolických atmosfér

Za tieto prvé kroky v obchodnom dome v Paríži AM.PM. vyzýva verejnosť, aby objavila 5 symbolických atmosfér kolekcie jar-leto 2015. Budú tam pikantné farby, suroviny, moderná obývacia izba s rafinovaným a grafickým štýlom a etnická spálňa predstavená Valérie Barkowski. Editor sa ponáhľa pozrieť. Upozorňujeme, že tento AM.PM. na BHV sa Marais snaží usadiť natrvalo. Sme upokojení!
BHV Marais 52 rue de Rivoli, Paríž 4eme