Ostatné

BeoSound Moment, inteligentný audio systém od Bang & Olufsen

BeoSound Moment, inteligentný audio systém od Bang & Olufsen


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Spoločnosť Bang & Olufsen predstavuje a oživuje audiovizuálne zariadenia vyššej kategórie. Najnovší prírastok do dánskej značky: BeoSound Moment, dizajnový hudobný systém, inteligentný a zábavný, ktorý sa prispôsobuje nálade a vkusu používateľa.

Bang & Olufsen odborné znalosti

Spoločnosť Bang & Olufsen, ktorú založili v Dánsku v roku 1925 Peter Bang a Svend Olufsen, dvaja mladí inžinieri, ktorí sú nadšení pre inováciu a kvalitnú zvukovú reprodukciu, sa vyznačujú dlhoročnou tradíciou know-how spojenou s posadnutosťou špičkový výskum a vývoj. S výrobkami, ktoré kombinujú dizajn a výkon, vám spoločnosť Bang & Olufsen ponúka špičkový multimediálny zážitok doma aj na cestách.

BeoSound Moment: inovácie, dizajn a technológie

Inteligentný bezdrôtový audio systém, BeoSound Moment je prvé drevené dotykové zariadenie na svete, ktoré integruje hudobnú knižnicu a streamuje hudobné služby. Intuitívne a zábavné je táto dizajnová platforma zakončená elegantným odnímateľným rozhraním vrátane hliníkovej časti s dotykovou obrazovkou a druhou dubovou tvárou, ktorá je vybavená kolieskom umožňujúcim distribúciu vašej hudby na reproduktoroch.

„PatternPlay“ a MoodWheel: funkcie k vašim službám

Pokiaľ ide o funkčnosť, „PatternPlay“ umožňuje inteligentné prehrávanie, ktoré si zapamätá vaše hudobné preferencie tak, aby sa lepšie prispôsobili vašim zvyklostiam počúvania. Ako? Kreslením hudby z vašich obľúbených zoznamov skladieb a interpretov, napríklad z online hudobného katalógu s viac ako 35 miliónmi skladieb, ktoré poskytuje spoločnosť Deezer (jedna z najpopulárnejších služieb streamovania hudby na svete, pozn. Redaktora). Takže v priebehu času spoločnosť BeoSound Moment vysiela tituly, ktoré si budete pravdepodobne užívať. Ďalšia inteligentná funkcia: MoodWheel, doslova „koleso nálad“, ktoré v závislosti od vašej nálady v súčasnosti vyhľadáva a vysiela pieseň, ktorá vás naplní. Stačí sa dotknúť viacfarebného kolieska a začať prehrávať zoznam skladieb, ktorý sa automaticky vygeneruje na základe polohy vášho prsta. Stručne povedané, namierte sa do stredu MoodWheel, aby ste počúvali známu hudbu, extrahovanú zariadením zo zoznamu obľúbených skladieb. A ak túžite po dobrodružstvách, choďte preč od centra a objavte nové piesne prevzaté z online hudobného katalógu. Zariadenie BeoSound Moment je kompatibilné s káblovými a bezdrôtovými reproduktormi Bang & Olufsen a je už k dispozícii v obchodoch Bang & Olufsen v krajinách, kde sú k dispozícii dánske značkové výrobky a Deezer (predplatené predplatné Deezer) Prémia 12 mesiacov v cene).
Odporúčaná maloobchodná cena: 2 195 € www.bang-olufsen.comKomentáre:

 1. Voodooll

  I accept it with pleasure. The question is interesting, I will also take part in the discussion.

 2. Kaliq

  Aká pozoruhodná fráza

 3. Badal

  Easier said than done.

 4. Apenimon

  Aké potrebné slová ... Skvelé, vynikajúca fráza

 5. Kawaii

  Potvrdzujem. Súhlasím so všetkým vyššie uvedeným. Na túto tému vieme komunikovať. Tu alebo v PM.

 6. Kazigal

  I agree, this great thought will come in just the right place.Napíšte správu