Ostatné

Dekoratívny sprchový záves v mojej kúpeľni

Dekoratívny sprchový záves v mojej kúpeľni


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete, aby sa vaša sprcha stala miestom pohody, začnite stávkami na dekor, ktorý vám vyhovuje. Začína sa výberom sprchového závesu: farebné, originálne vzory, sú nekonečné, aby ozdobili vašu kúpeľňu podľa vášho vkusu. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu pri výbere.

Detinské vzory

Ak chcete, aby sa vaša kúpeľňa stala skutočným detským ihriskom, mali by ste sa obrátiť k závesu s detskými vzormi. Veľké mydlové bubliny, komiksové postavičky alebo zvieracie kresby patria medzi naše obľúbené. Môžete si tiež vybrať sprchový záves s vtipnými správami, ktoré dodajú výzdobe nádych humoru.

Nájdite ježku na Etsy

Škrabance

Ako vieme, pruhy sú istou stávkou, pokiaľ ide o dekoráciu. V kúpeľni plnej dobrého humoru si ich trúfame vo žiarivých farbách ako ružová, žltá alebo červená. Neváhame zvoliť farebný model, ktorý kombinuje niekoľko farieb. V triezve kúpeľni môžete tiež vsadiť na pruhy vo viac neutrálnych odtieňoch, ako sú hnedá, béžová alebo čierna, čím získate grafický efekt.

Pruhovaný záves nájsť na La Redoute

Prírodný duch

Zenová duchová kúpeľňa Zen už nejaký čas získala všetky hlasy. Bezpochyby označenie atmosféry pohody pomocou irelevantnej sprchovej závesy. Preto navrhujeme solídny zelený model alebo vzory, ktoré pripomínajú prírodu. Jeden si myslí napríklad o dizajnoch z bambusu, kamienky alebo brečtanu, ktoré pokrývajú celú oponu.

Závesy nájdete na domovskej stránke H&M