Ostatné

Spojená kuchyňa s vírivkou 2.0

Spojená kuchyňa s vírivkou 2.0


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Snívali ste už o dobrej kuchyni, ktorá pre vás varí?! Whirlpool pracuje týmto smerom a predstavuje koncept plne prepojenej kuchyne Interactive Kitchen 2.0. Táto nová generácia kuchýň, predstavená ako kompletný ekosystém, si kladie za cieľ spojiť všetky zariadenia dohromady. Whirlpool ponúka ponor do domácich spotrebičov zajtra prostredníctvom nových prístrojov určených pre pripojený domov. V zozname nových inteligentných zariadení, ako je prvá kombinovaná práčka a sušička, sú dnes vo Whirlpoolu pripojené varné dosky a kredity.

Po varnej doske objavte kuchyňu 2.0

Whirlpool minulý rok predstavil interaktívnu varnú dosku s názvom Cooktop. Tento rok sa jedná o interaktívnu kuchyňu 2.0, v ktorej sú všetky terminály a kuchynské vybavenie synchronizované, aby používateľom umožnili interakciu so svojimi zariadeniami, ich kontaktmi a sociálnymi sieťami z jedinej centrálnej konzoly. Je obohatený o poverenku zvanú BlackSplash. Slúži ako podpora projekcie a stáva sa obrovskou dotykovou podložkou, na ktorej je možné sa pripojiť k internetu, sledovať recepty na varenie pri konzultácii s informáciami, „chatovať“ s kontaktmi alebo odpovedať e-maily.

Plne pripojené spotrebiče

Varná doska Cooktop teraz komunikuje so spätným nárazom a transformuje tento pár spotrebičov na nervové centrum pripojenej kuchyne. „Navrhujeme výrobky v súlade so životným štýlom, ktorý pozorujeme. Medzi mnohými pripojenými objektmi, ktoré sú dnes k dispozícii, je len málo tých, ktoré ponúkajú skutočnú pridanú hodnotu pre spotrebiteľov. Silnou stránkou značky Whirlpool je inovácia. dať technológiu k službám používateľom a prispôsobiť ju ich potrebám a nie naopak. “ hovorí Brett Dibkey, viceprezident a generálny riaditeľ Whirlpool Corporation Integrated Business Units. Interaktívna kuchyňa 2.0 Whirlpoolu zahŕňa aj rúru, ktorá je schopná iniciovať predhrievanie v správny čas a pri správnej teplote v závislosti od pripraveného receptu, ako aj chladničku. Ten informuje používateľa o čerstvosti potravín, ktoré obsahuje, a ponúka mu recepty, ktoré sa dajú pripraviť s jedlom, ktoré má.Komentáre:

 1. Domingart

  Vynikajúca odpoveď

 2. Ridgely

  Niečo v tom je. Budem vedieť, ďakujem veľmi pekne za vysvetlenie.

 3. Osckar

  Something does not achieve like this

 4. Pessach

  the excellent answer is brave :)

 5. Yrjo

  Just that is necessary. A good theme, I will participate. Spoločne môžeme prísť k správnej odpovedi.

 6. Haye

  Straight to the bull's eyeNapíšte správu