Tipy

Elegantný a lacný stojan na uteráky pre moju kúpeľňu

Elegantný a lacný stojan na uteráky pre moju kúpeľňu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Držiak na uterák je nevyhnutným doplnkom v kúpeľni a je k dispozícii vo všetkých štýloch, ale dokáže sa prispôsobiť aj všetkým rozpočtom, aj tým najmenším. Tu je prehľad modelov, ktoré môžete získať za menej ako 50 EUR! Čo majú všetky tieto modely spoločné? Ich ceny zostávajú prijateľné. Každý tak nájde model prispôsobený štýlu svojej kúpeľne a zároveň šetrí miesto. Vešiak na uteráky je dekoratívnym detailom, ktorý môže zmeniť túto miestnosť. Preto majte na pamäti tieto heslá: estetické, praktické a lacné!

Drevený rebrík, Tikamoon, 38 eur

Je vaša kúpeľňa dekorom hymny k prírode? Prijmite drevený stojan na uteráky! Podobne ako na fotografii nižšie, tvar binárneho rebríka je veľmi módny.

Vešiak na uteráky na zavesenie na dvere, Urban Outfitters, 29 eur

Tento kovový stojan na uteráky je šikovný mix klasického a moderného štýlu. Bol navrhnutý vo farbe okamihu: meď. Stačí zavesiť na dvere, potom zavesiť uteráky a voilu! Vďaka tejto možnosti je zaručená úspora miesta a nie je potrebné vrták vyberať!

Otočný stojan na uteráky so 4 ramenami, Ikea, 12 eur

Tento nástenný držiak na uterák z nehrdzavejúcej ocele sa otočí a vyklopí tam a späť. Jeho 4 kĺbové ramená z neho robia funkčný objekt a jeho dizajn prináša dekoráciu priemyselný nádych.

Vešiak na uteráky s 5 háčikmi, Ikea, 17,95 EUR

Ak je vaša kúpeľňa veľmi malá, uprednostnite verziu nástennej lišty a jej háčiky na zavesenie uterákov! Táto možnosť je najfunkčnejšia, pretože stojan na uteráky ľahko nájde svoje miesto oproti stene bez toho, aby zaplnil priestor. Zaručená optimalizácia!