Užitočný

Krásna kniha: Kvetinové inšpirácie

Krásna kniha: Kvetinové inšpirácie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Či už si chcete urobiť najkrajšiu kyticu a dať ju našej zbožňovanej babičke na Deň babičky, či už hľadáte inšpiráciu pre svadobnú kyticu, alebo či sa len snaží „kvetnúť jeho každodenný život“, našli sme knihu, ktorú potrebujete: Kvetinové inšpirácie Nessa Buonomo, ktorú práve prepustila Eyrolles. V prípade prvej knihy, tej, ktorú môžeme lepšie poznať ako autora blogu Bosá nevesta, Nessa Buonomo, ktorého skutočné meno je silné! Od tej doby sme Kvetinové inšpirácie (ed. Eyrolles) v našich rukách, kvetinové aranžmány pre nás už nemajú žiadne tajomstvá - nuž takmer. „Páči sa mi miešanie vesmíru, textúr, pachov, zábava s nádobami a farbami,“ povedala nám od úvodu. „Ak umenie aranžovania kvetov môže zastrašiť viac ako jedno, vytvorenie pekných aranžmánov je na dosah každého. Stačí sa nechať viesť rastlinami, ich pohybmi a nuansami.“ Ľahšie povedané, ako urobené? Našťastie nás Nessa vedie. Začína to tým, že nás naučíme základy - aké vybavenie používať? Ako si vyrobiť kyticu? Osobitná zmienka o veľmi veľmi užitočnom obraze: „Každá kvetina má svoju sezónu“. Vďaka bohu, harmonogram na marec je plný: sasanka, blatouch, orchidea, jazmín, mimóza, kamélia, aster, ruže, tulipán atď.

Potom vstúpime do srdca kvetinového predmetu s približne 30 dekoráciami a kompozíciami čerstvých kvetov, od jemnej jemnej kytice po kvetinovú cedník, okolo tejto peknej okrúhlej kytice, ktorej tajomstvo s vami zdieľame (za týmto účelom kliknite na 'obrázok vpravo dole, objavíte všetky vysvetlenia Nesy.)

Toľko inšpiratívnych nápadov, ktoré sa neobmedzujú iba na kytice, objavíme girlandu, kvetinový prsteň alebo recept na koláč s kvetinami ... To všetko ilustrujú veľmi krásne fotografie Chloé Lapeyssonie. Kvetinové inšpirácie, 30 kytíc, dekorácií a doplnkov na mieru , od Nessa Buonomo, fotografie Chloé Lapeyssonie, 160 s., 22 € V neposlednom rade, nezabudnite na našu súťaž, aby ste sa pokúsili vyhrať 1 rok kvetín pomocou FloraQueen!