Tipy

4 tipy pre babičky na čistenie okien

4 tipy pre babičky na čistenie okienWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Čistenie okien sa ukáže ako skutočná fuška, ktorá sa často tlačí dozadu až do poslednej chvíle. Po spustení sa môžete odradiť rýchlejšie kvôli mnohým stopám, ktoré zostanú po prechode látky. Aby vám trochu odvahy a predovšetkým ponúknuť dokonalý výsledok, redakčný personál vám ponúka 4 efektívne a ľahko prenosné tipy babičky!

Tip 1: biely ocot

Ako skutočný spojenec domácnosti v akejkoľvek miestnosti v dome sa biely ocot osvedčil ako ideálny produkt na čistenie okien. Aby ste to dosiahli, zmiešajte 750 ml teplej vody s 250 ml bieleho octu v sprejovej fľaši. Vyčistite špongiou a utrite ju normálnou handrou bez preplachovania. Výsledok je dokonalý!

Tip 2: Novinový papier

A áno! Novinový papier sa ukázal byť vynikajúcim čistiacim prostriedkom pre vaše okná s nižšími nákladmi. Ak stavíte na túto metódu, stačí mierne zvlhčiť vaše okná a potom sa trieť novinami. Na rozdiel od odevov je veľmi savý a nezanecháva vlákna. Plus: olovo obsiahnuté v atramentoch dáva vašim oknám všetok lesk.

Tip 3: prací prostriedok

Keďže máme vždy po ruke tekutinu na umývanie, riešenie tejto babičky je určite jedným z najjednoduchších. Zriediť malé množstvo v horúcej vode, pridať lyžičku bieleho octu a všetko premiešať. Vyčistite malú špongiu a dôkladne opláchnite vodou. Okná bez pruhov zaručené!

Tip 4: citrónová šťava

Na rovnakom princípe ako biely ocot, citrónovú šťavu zmiešajte s horúcou vodou. Namočte si guľôčku novín so svojím zložením a trite si okná. Nie je potrebné opláchnuť alebo utrieť!