Užitočný

Celá x Caroline Gomez: francúzsky návrhár odhaľuje tajomstvá tejto spolupráce

Celá x Caroline Gomez: francúzsky návrhár odhaľuje tajomstvá tejto spolupráceWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V tomto chladnom februári 2015 upútala redakcia pekná spolupráca. Ekologicky zodpovedná značka Whole vyzvala francúzsku dizajnérovku Caroline Gomezovú, aby vytvorila nový objekt pre obe: veľký teplý pléd v merino vlne ručne zafarbenej 100% rastlinným farbivom. Caroline Gomezová nám hovorí trochu viac o pozadí tejto spolupráce.

Ako vznikla táto spolupráca s Celkom?

Aurélia ma kontaktovala, aby mi ponúkla spoluprácu, stretli sme sa a projekt sa zrodil. Bolo to jednoduché, rýchlo sme si túto prácu predstavili.

Čo ťa dotýkalo ekologicky zodpovedného prístupu spoločnosti Whole?

Vyjadruje hodnoty, s ktorými úplne súhlasím, ako je napríklad francúzska remeselná výroba, výber vysoko kvalitných surovín, ale aj presná práca okolo farieb. Toto sú dôležité spoločné znaky.

Odkiaľ prišiel nápad pre túto vlnu z merino vlny s názvom WOLA?

Spomenuli sme niekoľko možných tvorivých ciest a táto nás zaujala, pretože pre obidve bola nová. Aurélia už pracovala na detských prikrývkach, ale nie týmto spôsobom alebo v týchto dimenziách. A pre mňa bola práca pletenia skutočným objavom a bolo to vzrušujúce. Chceli sme ťažkú ​​kocku, ktorá má skutočnú prítomnosť.

Farbenie sa vykonáva na požiadanie, prečo?

Pretože je to práve Aurélia, ktorá ich farbí rukou! To si vyžaduje veľké množstvo farbiva na prikrývku, takže je lepšie prispôsobiť ho požadovaným farbám. Takisto pracujem pre svoje žiarovky vyrobené na zákazku, čo je veľmi v súlade s mojou túžbou vyrábať v primeraných množstvách.

Mali by ste vidieť denné svetlo aj ďalšie produkty zo spolupráce s firmou Whole?

Chceme to. Teraz musíme presnejšie pracovať na tomto novom projekte, zatiaľ nič nie je vyriešené. Budeme vás informovať! WOLA: 269 EUR Viac informácií o //www.whole.fr/fr/collection/wola-big-blanket-collaboration-caroline-gomez/