Informácie

Výnimočné bazény na snívanie ...

Výnimočné bazény na snívanie ...


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Mať bazén je snom mnohých z nás. Takže keď je možné tento projekt dokončiť, chceme to najlepšie. Chceme výnimočný bazén! Či už ide o prírodné alebo nie, výnimočné bazény sa dokonale integrujú do svojho prostredia a dajú sa nekonečne personalizovať.

Plavecký bazén v súlade s prostredím

Výnimočné bazény sú predovšetkým bazény v harmónii s prvkami, ktoré ho obklopujú. Bazény sú niekedy spojené so záhradou. V bazéne niekedy vznikne nová obývačka v dome. V každom prípade bazén dokonale ladí so štýlom domu a / alebo záhrady.

Elegantný prírodný bazén

Medzi výnimočné bazény patria prírodné bazény. Sú integrované do záhrady ako rybník. Či už pozostávajú z jedného alebo viacerých povodí, ich čistenie je možné vďaka rozumnému výberu rastlín, ktoré jemne čistia vodu a udržiavajú ekosystém bazéna.

Výnimočné materiály

Pokiaľ ide o materiály, prirodzenosť sa vracia na cval. Stále viac bazénov vyvoláva ilúziu toho, že boli priamo vykopané do skaly alebo do srdca záhrady. Tvorivosť a talent dizajnérov bazénov je neobmedzený! Namiesto toho sudca ...

Rastliny a drevo

Tento bazén sa perfektne zmestí do stredomorskej záhrady, ktorá ho hostí. Je obklopený rastlinami a jeho drevená pláž mu dodáva čaro. Tvar bazéna je veľmi moderný. Modernosť, ktorá sa nachádza na záhradnom nábytku.

Vodné hry

Tu objavíte fontánu neuveriteľne vylepšenú výberom materiálov. Jeden si môže všimnúť iba kameň a mozaiku. Tieto prírodné materiály dávajú tobolke a zväčšujú vodné hry okolo povodia.

Zelená

Tento prírodný bazén má všetko. Vyzerá to, že by sa mohlo pomýliť s okrasným rybníkom, ale ponúka nám možnosť ponoriť sa do nádhernej prírody. Čistenie je zabezpečené materiálmi, ktoré tvoria túto realizáciu, ale aj rastlinami!

Moderný dotyk

Tento bazén sa vyznačuje sklenenou stenou, ktorá ponúka príjemné dotyk modernosti. Plavecký bazén sa v záhrade stáva dekoratívnym prvkom a zvyšuje prítomnosť vody.

Výnimočný kúsok

V tejto malej klenbovej miestnosti, ktorá je nádherne osvetlená strešnými oknami, sú v centre pozornosti vznešené materiály. Kameň je prítomný na stenách a drevo zdobí podlahu s vylepšením.