Ostatné

Push Cakes by Birambeau: originálna prezentácia jeho dezertov

Push Cakes by Birambeau: originálna prezentácia jeho dezertov

Čerstvý z New Yorku, Push Cake je koláč, ktorý sa zasunie do vrstvy a priesvitne v priehľadnej skúmavke, ktorú je možné počas rastu ochutnať. Pripomína slávnu zmrzlinu z nášho detstva, ktorú sme si užívali na pláži. Na Veľkú noc ponúka Birambeau tieto slávne originálne priehľadné nádoby na predaj, aby si mohol vyskúšať tento nový trend v cukrárskej trubici doma.

Prekvapte svojich hostí pomocou Push Cakes

Estetika Push Cakes úplne mení tradičné koláče, ktoré všetci vedia, pretože sú prezentované v priehľadnej trubici a sú zložené z niekoľkých vrstiev s rôznymi farbami a textúrami. Cieľom je hrať s dekoratívnym aspektom koláča a premeniť jednoduchý dezert na skutočnú animáciu. Niečo prekvapiť, ale tiež dať vodu do úst svojich hostí!

Push Cake: Ako to funguje?

Vytvorenie Push Cakes je veľmi jednoduché. Začnite rezaním kolies do piškótového koláča pomocou skúmavky a potom prekrývajte vrstvy koláčov, smotany alebo dokonca ovocia. Potom môžete svoju tvorbu dokončiť čokoládovými hoblinami, gurmánskou jahodou alebo farebnými guličkami. Skutočný vánok! Push Cake je gurmánsky kompromis medzi prepracovanou verrínou a regresívnym pop koláčom. Myšlienka sa nám páči! Trocha navyše: skúmavky, ktoré ponúka Birambeau, sa predávajú s ozdobnou podložkou na uľahčenie prezentácie as viečkami, aby sa dali prepravovať alebo používať ako verríny.
Sada 6 tlačných toriet s vekom a prezentačným stojanom: 9,90 eur //www.birambeau.fr/