Ostatné

Haute couture house Georges Rech sa pozýva na Carrefour

Haute couture house Georges Rech sa pozýva na Carrefour


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Maison Georges Rech, ktorá v roku 1960 vynašla luxusný dámsky konfekčný odev, sa v tejto sezóne pozýva na Carrefour. Na programe: ozdobné doplnky a posteľná bielizeň s luxusnými prízvukmi, ale za prijateľné ceny. Prezentácia na fotografiách tejto zbierky „Synonyme Georges Rech“.

Neočakávaná spolupráca, ktorá funguje!

Carrefour, francúzsky priekopník koncepcie hypermarketu vo francúzskej skupine, je európskym lídrom v oblasti hromadnej distribúcie už viac ako 15 rokov. Georges Rech je naopak luxusnou značkou, ktorá sa vyznačuje prístupnou stranou. Je skutočným priekopníkom a patrí medzi najdôležitejšie adresy na parížskom trhu. Obe francúzske značky sa spojili do kolekcie pod názvom „SYNONYME GEORGES RECH“ s cieľom ponúknuť verejnosti hodvábne šatky, posteľnú bielizeň a ďalšie ozdobné doplnky.

Elegantné a ozdobné doplnky Živočíšne motívy sú hviezdami tejto efemérnej zbierky. Zebra, had, houndstooth doplnkové prikrývky a ultra mäkké vankúše. Rad posteľnej bielizne, ktorá je k dispozícii v 5 modeloch, dodáva interiéru jemnosť a eleganciu, pričom zostáva „lacný“. Objavujú sa aj super mäkké župany pre maximálne pohodlie, ako aj ozdobné a vonné sviečky dostupné v 3 modeloch, Pearl, Opal a Lazuli. Zbierka „Synonyme Georges Rech“ sa objaví 10. marca 2015 v 225 hypermarketoch Carrefour.Komentáre:

 1. Minos

  A ty si sa o to tak snažil?

 2. Omar

  Do not judge offtopic. But my Rss does not pick up your feed, I already and so and so, writes that the forbidden command. I have to visit you personally every day, just like I go to work. True, I have already read all of the new in a week. Themes you have are such that they take for the soul, and for the wallet too - and I want to do that, and use it. Vidíme sa v piatok.

 3. Ziyad

  Veľmi ma to baví.

 4. Jean

  Mal som podobnú situáciu. Dlho som stúpal, ako sa dostať z vody sucho. Kamarát povedal jedno rozhodnutie, iba niečo, čo som sa tak náhle ponáhľal, aby som zmenil všetko, čo bolo získané spätnou prácou. Rozhodli ste sa byť trpezliví, aby ste sa bližšie pozreli? Ako sa otáča. Čo môžem povedať? Voda opotrebuje kameň. To je naozaj, naozaj tak. Odporúčam autorovi, aby nebol smutný. Ako je to v piesni? „Celý život vpred“.

 5. Jeran

  In this nothing in there and I think this is a very good idea.

 6. Nijin

  Wacker, zdá sa mi to pozoruhodný nápad

 7. Mumuro

  Myslím, že sa mýli. Som si istý. Navrhujem o tom diskutovať.Napíšte správu