Ostatné

Ako chrániť a maľovať vonkajšie žehličky?

Ako chrániť a maľovať vonkajšie žehličky?

Vonkajšie žehličky často trpia vážnym problémom, ktorým je oxidácia. Vonkajšie žehličky skutočne hrdia ľahko a rýchlo, ak sú vystavené klimatickým rizikám, ako sú vietor, dážď ... Našťastie existujú jednoduché a účinné spôsoby, ako chrániť a maľovať vonkajšie žehličky. Viac článkov na tému: Práce na maľovanie

Chráňte a natrite vonkajšie žehličky: materiál

Nie je potrebné privolať odborníka. Môžete to urobiť sami. Na začiatok potrebujeme tieto položky: - rukavice na ochranu rúk, - drôtenú kefu alebo rotačnú kefu, - valec a mini valec, - zelený papier, - brúsku alebo brúsku -A brúsny blok, - kefy a kefy.

Odstraňovanie hrdze z vonkajších žehličiek

Železo je kov veľmi citlivý na hrdzu, ktorý sa vytvára vlhkosťou vzduchu. Ak je železo napadnuté hrdzou, stráca svoju pevnosť a začína sa zhoršovať. Preto je dôležité konať rýchlo. Takže prvá vec, ktorú musíte urobiť, je dôvtipná. Existujú dva spôsoby, ako vyhladiť žehličky. Mechanické odstraňovanie prachu a chemické odstraňovanie prachu. Mechanické odstránenie hrdze sa vykonáva kefou alebo brúsením, aby sa odstránila oxidácia. Môžete použiť drôtenú kefu za predpokladu, že budete trieť s veľkou silou. Môžete tiež použiť rotačnú kefu pripevnenú na vŕtačke. Namiesto vŕtačky môžete použiť brúsku. Brúsny prostriedok na brúsenie brúsnych tkanín je nástroj, ktorý uľahčuje ošetrenie zaoblených povrchov a malých prvkov. Chemické odstraňovanie hrdze sa vykonáva na železoch, ktoré sú veľmi hrdzavé. Na postihnuté časti používame odstraňovač hrdze, ktorý nanášame štetcom. Je tiež možné použiť transformátor hrdze. Tento produkt, ktorý sa vyrába štetcom, blokuje oxidačný proces a vytvára z hrdze čiernu ochrannú vrstvu pre železo. Po aplikácii nechajte schnúť a naneste ďalšiu vrstvu, aby ste si boli istí výsledkom. Odporúča sa starostlivo dodržiavať pokyny výrobcu, aby sa predišlo akémukoľvek incidentu.

Ochrana a maľovanie vonkajších žehličiek: schody

Maľovanie je veľmi efektívny spôsob ochrany vonkajších žehličiek. Môžete použiť antikoróznu farbu alebo špecifickú farbu podľa vlastného výberu. Postupujte takto: -Použite počiatočný náter antikorózneho náteru, - Pripravte si druhý náter, aby bola práca účinná, - Ak chcete lepšiu ochranu, môžete tretiu vrstvu naniesť na časti, ktoré sú viac vystavené pôsobeniu hrdza (uhly a tvarovky), - Ľudia žijúci pri mori musia naniesť tretí náter. Použitá farba sa nesmie riediť. Po každom nátere počkajte asi 24 hodín pred nanesením ďalšieho náteru.