Užitočný

Kniha dizajnu obalov 3 od Julia Wiedemanna

Kniha dizajnu obalov 3 od Julia WiedemannaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Balenie výrobkov, ktoré je príliš často podceňované, je však prvým obrazom, ktorý má spotrebiteľ ako predmet. Často tiež určuje, či ide o jeho nákup alebo nie. Túto formu umenia, ktorú si málo cenia, každý rok vyzdvihujú Pentawards, ktorý udeľuje ceny tvorbám z celého sveta. Kniha Design Design Book 3 spája všetkých víťazov edícií 2013 a 2014 výberom viac ako 400 inscenácií z 30 krajín.

Čo je Pentawards?

Tvorcovia Jean Jacques Evrard a Brigitte Evrard-Lauwereins, obaja dizajnéri, ocenili Pentawards excelentnosť obalových diel na celom svete od roku 2007. Účastníci (návrhári, komunikačné a dizajnérske agentúry, značky, študenti atď.) Prezentujú existujúce obaly dostupné na trhu alebo obaly, ktoré sú stále len vo fáze koncepcie. Niekoľko ocenení sa udeľuje v 5 hlavných kategóriách: potraviny, nápoje, výrobky pre telo, luxus a všetky ostatné trhy. Pekný spôsob, ako propagovať umenie obalového dizajnu v medzinárodnom meradle.

Zamerajte sa na víťazov 2013 a 2014

Kniha obalových návrhov spája prostredníctvom pekného usporiadania viac ako 400 inscenácií všetkých víťazov Pentawards 2013 a 2014. Čitatelia budú môcť dôkladnejšie objaviť tieto výtvory, ktoré zaujímajú také dôležité miesto v našom každodennom živote. Celá kniha ich sprevádza prezentačnými textami, popismi produktov a mnohými obrázkami, aby bolo možné pochopiť, čo vedie vodcov a agentúry v dizajnérskom priemysle.

Predstavte to najlepšie z medzinárodného balenia

Originálne fľaše na pivo, dych vyrážajúce parfumové fľaše, prezentačné boxy pre šialené štetce, nezvyčajné poháre medu ... Julius Wiedemann, umelecký riaditeľ špecializovaných časopisov, spája tieto dizajnérske obaly, každý originálnejší ako posledný. ostatné.

Kniha návrhov obalov 3 Julius Wiedemann Vydané Taschenom Viacjazyčné vydanie: angličtina, nemčina, francúzština Cena: 39,99 EUR