Tipy

Obrazovka ochrany osobných údajov: ako ju nainštalovať?

Obrazovka ochrany osobných údajov: ako ju nainštalovať?

Inštalácia obrazovky na ochranu osobných údajov je ideálna, ak chcete získať viac súkromia alebo jednoducho ozdobiť plot. Jeho fixácia sa však môže stať skutočným utrpením! Tu je niekoľko tipov, ktoré vás prevedú inštaláciou tohto typu zariadenia. Viac článkov na tému: Citácie exteriérových terénnych úprav

Identifikujte obrazovku ochrany osobných údajov a mriežku podpory

Metóda inštalácie preosievania bude do veľkej miery závisieť od dvoch parametrov: tvaru výrobku a vlastností ôk určených na jeho prijatie. Niektoré obrazovky budú musieť byť pripevnené bezpečnejšie ako iné kvôli svojej hmotnosti, ktorá môže byť dôležitejšia alebo naopak, kvôli ich ľahkosti. Napríklad trstina z trstiny alebo bambus bude musieť byť vybavená veľmi pravidelnými spojovacími prvkami, aby sa zabránilo ich deformácii alebo možnému pádu. Pokiaľ ide o zvolený plot, práca sa zjednoduší, čím viac bude sieťovina tesná (ak existuje sieťka!). Ide teda o to, aby bolo možné využívať maximálny počet pripájacích bodov.

Pripevnenie obrazovky ochrany osobných údajov: niekoľko metód

Obrazovku je možné pripojiť rôznymi spôsobmi. Jeden z najrozšírenejších, užitočných pre konvenčné podpery, je ten, ktorý sa zošíva na plot pomocou zošívačky špeciálne určenej na oplotenie drôtu. Táto metóda umožňuje diskrétnu a efektívnu inštaláciu, pričom body pripojenia sú veľmi početné. Okrem tejto techniky existujú špeciálne „spony“, ktoré sú vo forme plastových väzieb, ktoré sa majú umiestniť na základňu, v strede a na vrch obrazovky, na tri vodorovné čiary. Nakoniec, niektoré zariadenia, ako sú brandes alebo canisses, budú mať väčší úžitok z inštalácie pomocou drôtu pomocou napínačov, a to vždy s cieľom zabrániť deformáciám a degradácii práce.

Kľúč k úspechu: odvíjanie, pripevnenie obrazovky

Po zohľadnení týchto parametrov a výbere typu pripojenia je už len potrebné začať! Inštalácia musí byť dôsledná, svedomitá a chúlostivá. Uľahčí to neprítomnosť vetra v deň D. Po zafixovaní clony na jednom konci plotu bude otázkou rozvinúť ju, pričom ju treba pravidelne pripevňovať (variabilná podľa sily vietor pozorovaný v oblasti), ako je nasadený. Akonáhle je táto práca hotová, najťažšia časť je hotová! Zostáva iba pozorovať celistvosť celku tým, že nebude váhať pridať upevňovacie body k častiam, ktoré sa vám zdajú krehkejšie alebo viac vystavené vetrom. Táto snaha o overenie je nevyhnutná, ak nechcete, aby sa vaša práca prudko zvýšila na prvých nárazoch jesene. Všetko, čo musíte urobiť, je čo najlepšie využiť vašu záhradu a tento nový priestor súkromia!