Ostatné

Bandjo: detský koláčový koláč

Bandjo: detský koláčový koláčWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na strane riadu nie je vždy ľahké nájsť originálne doplnky pre deti. Našťastie mladá francúzska značka Bandjo dokázala udrieť klinec do hlavy! Nápad? Sortiment z porcelánu, zábavných a farebných pre najmenších ... Prezentácia.

Riad „Kawaï“ s retro vzormi!

Značka Bandjo si vybrala pastelové odtiene pre celú svoju škálu, ktorá osloví mladých i starých. S bielou základňou sa stará ruža, voda zelená a bledožltá dokonale kombinujú a vytvárajú zvieratá alebo poetické prvky. Vtáky, slony, hady, hviezdy alebo dokonca taniere a kvetináče s mačacími ušami ... Šikovná zmes vzorov zo sedemdesiatych rokov a japonských tvarov, ktorým je ťažké odolať!

Jednoduché a funkčné taniere, misky a šálky

V Bandjo nie sú žiadne fanfáry ani zbytočné! Značka sa rozhodla ísť k základom vytvorením radu jednoduchých jedál pozostávajúcich z tanierov, šálok, misiek s ušami alebo dokonca ramekinov, ktoré sú nevyhnutné pre detské jedlá. Všetko je však vyrobené z porcelánu, ktorý sa líši od večných melamínových riadov, klasickejších a menej pekných, ktoré sa všeobecne ponúkajú najmladším. Ľahko umývateľný (dokonca aj v umývačke riadu!), Kompatibilný s mikrovlnnou rúrou a za nízku cenu, je ideálnou súpravou na každodenné jedlo, ako aj na narodeninové občerstvenie pre vašich najmenších.

Porcelán pre najmenších, pomoc?

Nadčasový, nadčasový a autentický porcelán nám pripomína spomienky našich detí. Ale v Bandjo sa modernizuje! Už nie je vyhradená pre úplné služby našich babičiek, ale vydáva sa za dobytie detí! Tento materiál, ktorý je najlepšou a najpevnejšou keramikou, je poškriabaný menej rýchlo ako plastové súpravy určené pre deti. Okrem toho prinesie niečo nové do každodenného života tých najmenších, ktoré nie sú zvyknuté jesť s týmto druhom riadu! Neporézny a veľmi odolný, je pevný a zostáva pomerne ľahký. Takže si trúfate?
Viac informácií na www.bandjo.fr