Užitočný

Charlie Crane, nový dizajnér nábytku pre deti

Charlie Crane, nový dizajnér nábytku pre deti


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Charlie Crane, inšpirovaný minimalizmom škandinávskych línií 50. a 60. rokov, porodil kúsky nábytku pre batoľatá a deti, ktoré očaria rodičov, ktorí majú radi rafinované detské dekorácie. Medzi elegantným dizajnom, jemnými farbami a modularitou, ktoré dokážu sprevádzať batoľatá počas celého ich rastu, majú modely navrhnuté Charlie Crane určite všetko, čo poteší!

Charlie Crane kombinuje pohodlie a funkčnosť s precíznou estetikou

Charlie Crane chcel viac ako praktický a pohodlný detský nábytok predstaviť modely s rozhodne modernou estetikou. Ako? Tým, že dovolil túžby a know-how novej generácie francúzskych návrhárov vyjadriť. Výsledok: nábytok, ktorý okrem iného kombinuje technickú dokonalosť s dizajnom inšpirovaným severskou súťažou. Niečo, čo sa dá integrovať do vášho interiéru, vylepšuje jeho vylepšenie.

Zoznámte sa s Levom, Noga a Tibu

Charlie Crane sa rád obklopuje mladými francúzskymi tvorcami, aby navrhol kúsky, ktoré kombinujú pohodlie a estetiku z prírodných materiálov. Prvým narodeným z rodiny Charlie Craneovcov, ležadlom Levo (od 189 eur) a prebaľovacím pultom Noga (420 eur), bola vytvorená dielňa Arca, ktorá sa skladala z dua mladí stolári Steven Leprizé a Erick Demeyer. Ak už sú naplánované ďalšie spolupráce (najmä s francúzskym dizajnérskym štúdiom Re-Do), vedzte, že k kmeňu sa už pripojil nový člen: Tibu, škálovateľná vysoká stolička od 6 mesiacov do 8 rokov (269 EUR) doplnené peknými vankúšmi za 59 eur za pár. Levo, Noga a Tibu sú vyrobené v Európskej únii a spĺňajú platné bezpečnostné normy. Ponúkajú krásny povrch z prírodného dreva s ergonómiou navrhnutou na uľahčenie života dojčiat a ich rodičov.
Charlie Crane je už v predaji na mnohých stránkach venovaných detskej dekorácii a je tiež distribuovaný v niekoľkých obchodoch vo Francúzsku, Belgicku, Švajčiarsku a Luxembursku. Viac informácií nájdete na www.charliecrane.fr