Užitočný

Na vyčistenie vnútorného vzduchu sa vybavte vysávačom vody Delphin

Na vyčistenie vnútorného vzduchu sa vybavte vysávačom vody Delphin

Delphin, bezsáčkový vodný vysávač, pripravuje cestu pre vysávače na čistenie vnútorného vzduchu. Nemecká značka predávaná vo Francúzsku teraz ponúka „ hygienický koncept „s vytvorením vodného vysávača zaručuje desať rokov proti znečisteniu vnútorného prostredia a roztočom. Táto myšlienka je jednoduchá. Zahŕňa kombináciu dvoch zariadení: vysávača a čističa vzduchu vďaka zásahu voda.

Čistený vzduch vďaka vode

Vnútorný vzduch je v priemere znečistený 50-krát viac ako vonkajší vzduch. Zabudnite na vonné sviečky, vysávač Delphin odovzdá vzduch z vášho interiéru do vody a zachytí prach a všetky častice v suspenzii. Poskytne vám tiež možnosť odstrániť nepríjemné pachy z každodenného života (tabak, varenie) prostredníctvom difúzie organických éterických olejov.
Vďaka patentovanej technológii je vzduch jednoducho filtrovaný vodou. Žiadny filter, žiadny zásobník na prach na vyprázdnenie, žiadne ďalšie produkty, Delphin funguje bez vreciek a pracuje pri plnej rýchlosti!

Jednoduché a efektívne použitie

Vysávač Delphin sa skladá z nádoby s vodou. Vzduch je nasávaný, prechádza touto veľkou miskou s vodou a vychádza von z čistoty. Môže byť tiež uvedený do voľného chodu uprostred každej miestnosti. Ak sa rozhodnete použiť túto metódu, hadicu nebudete potrebovať. Takto vypustený prach z vášho nábytku ide do nádrže na vodu a čistí vzduch v mihnutia oka! Po dokončení používania malé vysvetlenie týkajúce sa vody: vyprázdnite nádobu a obnovte ju pri každom prechode! Delphin S8 bol zvolený za najlepší produkt roku 2014. Cena: 2000 €
Viac informácií na //www.delphinfrance.fr/