Informácie

Kreatívny návod: ľahko vytvorte textilný kôš s funkciou Zavolajte mi na jar

Kreatívny návod: ľahko vytvorte textilný kôš s funkciou Zavolajte mi na jar


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Šli sme sa stretnúť s vesmírom Camille, tvorcom Call me spring. Už viac ako rok ponúka Camille vo svojom malom obchode vankúše, vrecká, eiderdowns ... A veľa pekných vecí, ktoré šije sama - po starostlivo vybranej látke, ktorá je vždy krajšia ako ďalšia - vo svojej malej Lyonskej dielni. Dnes si Camille našiel čas, aby nás naučil, ako vyrobiť látkový kôš. trvanie : asi 1 hodinu náklady : približne 5 EUR (bez šijacieho stroja)

Materiál

Budete potrebovať: - šijací stroj - jeden meter - špendlíky - ihlu a niť - nožnice - peknú látku - podšívku

Fázy

1. Rezané látky. budete potrebovať dva obdĺžniky s rozmermi 51 cm x 28 cm, jeden strih z peknej látky a druhý z podšívky. 2. Zložte dva obdĺžniky a pritlačte strany.

3. Prejdeme k šijaciemu stroju: šijete rovno na 2 stranách na 3 vašej vonkajšej tkanine. Opakujte s podšívkou. Nechajte otvor dobre.
4. Pokiaľ ide o spodnú časť košíka, zarovnajte dva body podľa švu.
5. Odmerajte 4,5 cm od špičky a na papier nakreslite čiaru ceruzky.

6. Šijte pozdĺž línie v priamom stehu a odrežte špičku.

7. Zopakujte postup na druhej strane a potom na druhej časti vašej práce pri rešpektovaní 4,5 cm. 8. Otočte podšívku a umiestnite ju pravou stranou nahor. Podšívku koša prevlečte do vonkajšej látky. Vaša tkanina by mala byť spolu pravými stranami. Pripnite obidve textílie k sebe a uistite sa, že švy sú umiestnené jedna na druhej.

9. Zašite okraje a zanechajte 10 cm otvor.
10. Otočte predmet a zošívajte otvor v neviditeľnom bode ihlou a niťou. Železo.

Nakoniec

Tu máte pekný textilný kôš na uloženie všetkých vašich malých vecí na stole, v dielni, v kúpeľni ... Tento kôš môžete použiť aj ako držiak na hrnce.
Vďaka Camille z Call me spring za jej vytvorenie! Nájdete ho v jeho obchode: www.callmespring.fr Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich pekných košov na našej stránke na Facebooku a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!