Tipy

Aké farby s šedou dobre vyzerajú?

Aké farby s šedou dobre vyzerajú?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Šedá + tyrkysová


Ak si v poslednom období tyrkysový svet nechal vo svete dekorácie radšej s hnedou farbou, vedzte, že sa mu rovnako dobre páči spolu so sivou farbou, ktorej prináša dotyk dynamiky a žiarenia. Ak chcete kombinovať sivú a tyrkysovú farbu, máte na výber rôzne možnosti: môžete si zvoliť šedú farbu na stenách a hrať sa s malými dekoratívnymi predmetmi a nábytkom v tyrkysových odtieňoch alebo striedať sivé a tyrkysové pruhy vo forme pruhov na stene. … Skúste túto kombináciu, ak máte radi sladké ovzdušie.

V ktorej miestnosti? vchod
 

Sivá + zelená


Ak chcete dať miestnosti minerálny lieh, je tu vynikajúce riešenie: kombinovať šedú s rôznymi odtieňmi zelenej. Buďte však opatrní: aby bolo vykreslenie estetické a harmonické, je nevyhnutné nechať väčšinu šedú - najmä na stenách - a pridať niekoľko zelených tónov s príslušenstvom alebo prúžkom tapety alebo dokonca vzorované dlaždice.

V ktorej miestnosti? V kúpeľni
 

Gray + taupe


Upozornenie pre milovníkov prírodných a kokonizujúcich prostredí: pre zvýšenie sivej v miestnosti a vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry je kombinácia šedej a taupe jednoducho ideálna! Aby bol výsledok ešte teplejší, neváhajte sprevádzať zmes sivej a taupe s inými farbami v ľahších a mäkších odtieňoch, ako je napríklad béžová alebo tmavšia, napríklad čokoládovo hnedá. Gurmán, ale napriek tomu upokojujúci, výsledok je úžasný!

V ktorej miestnosti? V miestnosti
 

Šedé + honosné farby


Výhodou šedej je to, že sa dá kombinovať s mnohými farbami, od najtmavších po najkrajšie! To je dôvod, prečo, ak sa bavíte so sivou stenou a veľkým nábytkom v miestnosti, nemali by ste váhať hrať s kontrastom s niektorými honosnejšími dekoratívnymi predmetmi, iba oživiť miestnosť a priniesť ju a sviežosť. Žltá váza tu, modrý vankúš, potom o niečo viac impozantné jablko zelené kreslo a konečný výsledok bude elegantný a veselý.

V ktorej miestnosti? Obývacia izba

Šedá + horčica žltá


Ak chcete moderný dekor so zameraním na trendy farby, ktoré sú v súčasnosti populárne, neváhajte a premýšľajte o kombinácii šedej a ... horčičnej žltej! Tento odtieň žltej farby - menej honosný a iskrivý ako slnečno žltá alebo kurací žltý - je skutočne perfektný na vylepšenie celkového sivého vzhľadu v miestnosti tým, že prináša teplo a svetlo. Veľmi moderná je aliancia antracitovej alebo perlovej šedej a horčičnej žltej vždy, najmä ak sa rozhodnete pre šedý nábytkový kombo s hrotmi horčičnej žltej v dekorácii (vankúše, rámy atď.).

V ktorej miestnosti? Obývacia izba

Sivá + ružová


Prášková ruža je ďalším odtieňom, ktorý dokonale ladí s šedou farbou v interiéri. Nakoniec, ak sa rozhodnete pre skôr mäkkú šedú, ako je šedá myš, perlová alebo strieborná; svetlé a upokojujúce odtiene, ktoré dokonale splynú s práškovou ružou, jemným a jemným odtieňom ružovej a ktoré okamžite prinesú do vašej izby útulnú stránku.

V ktorej miestnosti? Obývacia izba, spálňa