Užitočný

Testoval som maliarsky valček Black & Decker: Speedy Roller!

Testoval som maliarsky valček Black & Decker: Speedy Roller!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Maľovanie je úloha pre každého, čo si vyžaduje úplnú adaptáciu iba pár minút praxe. Táto práca však môže byť v priebehu hodín obzvlášť únavná pre ramená a chrbát: medzi príchodmi a chodmi valca na stenách a tými, ktorí preplňujú materiál farbou, je potrebné rýchlo odradiť. Značky nástrojov si uvedomujú ťažkosti spôsobené manipuláciou s bežnými valcami a tieto nevýhody vzali do úvahy a teraz uvažujú o nových výrobkoch. Na uľahčenie každodenného domácich majstrov si spoločnosť Black & Decker predstavila teleskopický valec vybavený plniacim systémom, ktorý umožňuje distribúciu farby na požiadanie. Speedy Roller je inteligentný nástroj, ktorý eliminuje dozadu a dopredu medzi vedrom farby a oblasťou, ktorá sa má natrieť, čím sa predchádza únavnému plytvaniu času. Jeho otočná hlava je veľmi poddajná a prispôsobuje sa mnohým situáciám: maľovať vodorovne, zvisle alebo na sklonených častiach stien. Môj dom je v súčasnosti vo výstavbe, skočil som pri príležitosti vyskúšania tohto valca novej generácie, ktorý mi poskytol veľa služieb!

Spínacie

Ak chcete namontovať rôzne časti valca Speedy, musíte pochopiť, ako to funguje. Najprv naskrutkujeme hlavný koniec k teleskopickej tyči, predtým ako nasuneme valec na kovovú tyč, ktorá je na to určená. Nezabudnite na koniec valca pripevniť oranžový kryt tak, aby počas práce zostal na svojom mieste. Po dokončení tejto úlohy sa inštalácia doplnkov dokončí pomocou plniacej trubice, ktorá sa za účelom lakovania prichytí na potrubný systém. Potom sa použije na vysávanie materiálu z nádoby.


Vysielanie na požiadanie

Princíp Speedy Roller je jednoduchý: stačí vložiť plniacu trubicu do nádoby na farbu a potom čerpať tekutý materiál tak, aby vyplnil vnútro tyče. Na základe systému nasávania vzduchu tyč nasáva farbu, keď zatiahnete za jej vnútorné „viečko“. Akonáhle je trubica plná, farba sa natiera rovnomerne na valec jediným stlačením spúšte! Túto metódu som považoval za veľmi šikovnú, avšak jej nevýhodou je však jej kapacita podľa chuti trochu slabá. Speedy Roller sa musí nabíjať dostatočne často, čo môže byť brzda, ak je lakovaný povrch veľký.

Veľmi významný užívateľský komfort

Skutočným plusom valčeka Speedy je na strane otočnej hlavy obzvlášť dobre navrhnutý, ktorý ponúka skutočné pohodlie, keď sa valec pohybuje tam a späť na stenách. Jednoduché stlačenie tlačidla znázorneného pomocou visiaceho zámku (umiestneného na špičke) umožňuje pohyb valca pod požadovaným uhlom. Preto je celkom možné maľovať vodorovne, zvisle a dokonca aj na sklonených častiach stien bez toho, aby ste museli skrútiť! Čerešničkou na torte je to, že teleskopická tyč je vybavená malým výsuvným stojanom, takže nástroj môže pri práci stáť vzpriamene proti stene bez toho, aby došlo k poškodeniu podlahy alebo poškodeniu už natretých stien.

Rýchly valec Black & decker's: 34,99 EUR