Ostatné

Výber malých spotrebičov značky Brandt na rok 2016

Výber malých spotrebičov značky Brandt na rok 2016We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vo vašej kuchyni vždy potrebujete malé spotrebiče. Keď už nie sú dosť ostré nože a super silné mikrovlny, nastáva nutnosť - ak nie nutnosť - získať elektrické sekačky a iné stroje na výrobu džúsu. Na tohtoročné leto 2016 vám Brandt pomôže a vyberie niekoľko zariadení, bez ktorých sa čoskoro budete môcť obísť. Prezentácia.

Indukčná varná doska

Toto leto pripravíte svoju inštaláciu vo svojom úplne prvom ateliéri. Našli ste byt, ale, dráma, nemá kuchynský kút, ktorý je dostatočný pre vaše stravovacie potreby. Už sa nemusíte starať o úplne nový dizajn a praktický indukčný stôl s dvojitým horákom od spoločnosti Brandt, ktorý môžete získať za sumu 200 EUR od júna 2016.

Na čerstvé ovocné šťavy

Na raňajkách nie je nič lepšie ako čerstvo vylisovaná ovocná šťava. Ak, ako mnohí, dávate prednosť bez vlákniny, potom je tento odšťavovač s ultra moderným dizajnom určený pre vás. S týmito odnímateľnými kontajnermi umožňuje ľahký servis a skladovanie. Aby ste ho mohli získať, musíte však počkať do mája 2016. Trpezlivosť!

Udržujte jedlo dlhšie

Dobrá fľaša vína sotva začala - keďže pijete alkohol s mierou - šunka Serrano nakrájaná na plátky ... Toľko chutných jedál, ktoré by ste nechceli pokaziť. Nechajte ho v chlade na ďalší aperitív s priateľmi a vysajte ho pomocou tohto úplne nového zariadenia. Vákuový baliaci stroj, ktorý je k dispozícii na predaj budúci máj za sumu 140 EUR, tiež umožňuje zapečatenie vriec určených na tento druh konzervovania.

Pop mini výrobcovia zmrzliny

Keď nastane teplé obdobie, nikto by nepovedal nie dobrému domácemu sorbetu. Ideálne pre jednotlivcov alebo malé domácnosti, majú tieto pekné zmrzlinové krémy s objemom 0,5 litra. Malá veľkosť, ktorá umožňuje ľahké skladovanie v malej mrazničke. Je to viac? Jeho veľmi nízka cena: 30 €.