Užitočný

Zoznámte sa s dizajnérom Call me spring

Zoznámte sa s dizajnérom Call me spring

Čerstvé a farebné látky ako jar, mladý dizajnér, ktorý je hlúpy a plný nápadov ... Išli sme sa stretnúť s Camille, tvorcom hry Call me spring. Camille vytvorila svoj butik pred rokom: Zavolajte mi na jar. Všetko sa začalo, keď sa Camille presťahovala do Lyonu. Keďže nenašla vankúšiky pre svoj vkus a rozpočet, začala šiť. Začína sa ručne, predtým, ako bude mať svoj vlastný stroj. Ale Camille už nemala dostatok miesta na pohovkách a kreslách na umiestnenie nových výtvorov ... Zavolajte mi jar prišla.

Camille v dielni šijacích strojov

Bežná niť Call on spring: že vesmíry rodičov a detí sú priečne. „Chcel som prekonať detskú stránku,“ hovorí mladý dizajnér. Výzva sa stretla s veľmi pekným výberom škandinávskych grafických textílií.

Obal: 739835 Pastely / Marine kit

A práve toto hľadanie krásnych tkanín poháňa Camille vo svojich výtvoroch - mali by sme tiež dodať, že veľká časť použitých tkanín získala označenie GOTS, svetové meradlo pre ekologické textílie.

Základné vankúše / vankúšiky pod krk

Súbežne s jeho výtvormi vo veľmi obmedzených sériách budeme čoskoro schopní nájsť stálu čierno-bielu zbierku s názvom „Základy“. Camille je napriek tomu návrhár, ktorého treba sledovať! www.callmespring.fr Nájdete v Camilleho návode a súťaži Instagram vyhrať tento pekný kôš.