Informácie

Pred / po: Reštrukturalizácia bytu o výmere 150 m2 v Paríži

Pred / po: Reštrukturalizácia bytu o výmere 150 m2 v ParížiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Interpretácia parížskeho bytu bez šarmu a málo prispôsobeného použitiu jeho majiteľa, milovníka hudby, častého cestujúceho a vášnivého fotografovania, je výzvou, ktorú prevzal návrhár interiérov Glenn Medioni z kolektívnych návrhárov interiérov. Cieľ? Úplne prerozdeľujte priestory v byte a otvorte ho, aby ste vytvorili veľkorysé a svetlé zväzky. Po svojom zásahu umiestnite do vesmíru ďaleko od konvencií, ktoré napomáhajú relaxácii a úniku, rovnako ako jeho majiteľ. Otvárame dvere k tejto veľmi konštrukčnej renovácii na obrázkoch!

Redistribuovať priestory


pred: Cieľom prvých náčrtov Glenn Medioni bolo prehodnotiť usporiadanie rôznych izieb v byte, aby každej z nich dala presnú funkciu. Keď nie je v zahraničí, majiteľ pracuje zo svojho domu a chce interiér v súlade so svojím životným štýlom. Celý byt bol preto otvorený, aby poskytoval ľahké objemy. Obytné priestory boli oddelené alebo zjednotené vreckovými dverami. Kuchyňa a jedáleň teraz zdieľajú rovnaký objem ako hlavná spálňa a kúpeľňa. V súkromných priestoroch sa tiež urobil odľahčený poter, aby sa pohybovali vodnými prvkami.

after: Všetky izby sú teraz vzdušné a svetlé. Dve staré spálne teraz vytvárajú pôdu pre nádhernú hlavnú spálňu s integrovanou kúpeľňou. Priečky boli zbúrané a zem, zvýšená o 15 cm, umožnila premiestniť všetky rúry rybníka. Kúpeľňa je teda otvorená do spálne s centrálnym umývadlom pripevneným na čelo postele. Staré okná boli natreté tmavo čiernou farbou, aby sa dodal moderný štýl a bola nainštalovaná šatňa na mieru, ktorá využívala osvetlenie interiéru. Nakoniec stará parketová podlaha teraz ustupuje tatami ryžovej slame.

Uľahčenie obehu


pred: V kuchyni chýba úľava a priateľskosť. Úlohou malého a zlého usporiadania je vytvoriť kuchyňu / jedálenský kút, aby sa vyvážili objemy a priniesla súvislá jednota do celku. Táto časť bola teda zamýšľaná ako tekutina, umožňujúca veľmi ľahký pohyb. pred: Priečka jednej zo spální bola zbúraná, čím sa vytvorila veľká kuchyňa / jedáleň s rozlohou 35 m². Úplne vyrobený truhlárňou teraz vyzdvihuje prekrásny stredný ostrov. Predpäté fasády ponúkajú dobrú ergonómiu a umožňujú odľahčenie ostrova prerušením horizontality. Tu platí, že „šitý na mieru“ sa vzťahuje aj na kapotu a na svietidlá inštalované nad plánom.

Inteligentné vylepšenie dekoratívnych predmetov


pred: Aj keď kancelária má príjemný povrch, nie je možné realizovať skutočný potenciál tejto miestnosti, pretože priestor je preťažený a nie príliš svetlý. pred: Nachádza sa v kancelárii, stredne biela lakovaná drevená knižnica je jednou zo zaujímavostí bytu. Dnes umožňuje estetické vylepšenie kníh a dekoratívnych predmetov. Tento impozantný a ťažký kus nábytku, navrhnutý dizajnérom, je však odľahčený kontrastom medzi čiernym pozadím a drevom, ktoré dáva kusu nábytku hĺbku.

Obývacia terasa


pred: Predchádzajúci obyvatelia sotva našli čas na starostlivosť o túto dlhú terasu. Glenn Medioni si predstavila skutočný ekosystém, aby túto terasu vylepšila a urobila z nej malý zelený raj, kde je dobré odpočívať a jesť. after: Úspešná stávka, plne upravená, terasa s plochou 35 m² je teraz dokonale optimalizovaná. Dizajnér si teda predstavil malý ekosystém, v ktorom dnes vinič, olivovníky a iné figovníky koexistujú. Podlaha sa zmenila a teraz je zdobená atraktívnymi parketovými podlahami. Bola nainštalovaná pohovka na sedenie a záhradný konferenčný stolík, čo majiteľovi umožňuje plne si vychutnať výhľad na Paríž siahajúci od Bois de Vincennes po Eiffelovu vežu. Interiérový dizajnér Glenn Medioni, kolektívni návrhári interiérov