Tipy

Gorenje x Philippe Starck: nová kolekcia domácich spotrebičov

Gorenje x Philippe Starck: nová kolekcia domácich spotrebičov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Gorenje by Starck je elegantné meno pre sľubnú spoluprácu medzi vizionárskym dizajnérom a jedným z najväčších európskych dizajnérov kuchyne. Rozumné združenie prezentované ako ukážka počas vydania IFA (veľtrh spotrebnej elektroniky v Berlíne) v roku 2015. Objavte kolekciu domácich spotrebičov víťazného dua, ktorá spája rázne navrhnuté rúry, chladničky a varné dosky.

Dizajn vysokej úrovne

„Výzvou bolo vytvoriť technicky dokonalé výrobky, ktoré vyjadrujú niečo intímne, teplé a ľudské. Elegancia tejto kolekcie spočíva v jej diskrétnej kvalite a minimalistickom dizajne,“ vysvetľuje Philippe Starck. Tu sa multifunkčné rúry, varné dosky alebo vyhrievané zásuvky vyznačujú minimalistickým dizajnom s prvotriednym reflexným sklom, elegantnou nerezovou oceľou a zrkadlovými efektmi. Zbierka, ktorá spája - so striedmosťou a dokonalosťou - čisté línie a ploché farby. Oranžové rukoväte nastavujú tón v kuchyni so spotrebičmi v 100% koordinovanom dizajne. Ozdobná predpojatosť ako ochranná známka. Gorenje už spolupracovala s veľkými dizajnérmi s medzinárodnou známosťou ako Ora-ïto a Karim Rachid.

Technologické inovácie

Zbierka Gorenje by Starck sa zameriava na zvýšenie energetickej účinnosti (súčasné varenie na niekoľkých policiach, optimalizovaný ventilačný systém atď.), Ktoré umožňujú pokrokové technológie ponúkajúce vysoký výkon. Napríklad inteligentný snímač AdaptTech zisťuje hladinu nečistôt, pár alebo dokonca plynov prítomných v okolitom vzduchu a automaticky upravuje rýchlosť ventilátora. Pokiaľ ide o technológiu IonAir, reprodukuje prirodzený proces ionizácie, aby jedlo zostalo dlhšie čerstvé. Clever!
Zbierka Gorenje by Starck je k dispozícii u mnohých maloobchodníkov. Variabilná cena podľa nich. Informácie a predajné miesta: www.gorenje.fr