Komentáre

Hotely Ibis Styles získajú na Instagrame dizajnový dizajn!

Hotely Ibis Styles získajú na Instagrame dizajnový dizajn!

Hotely v hoteli Ibis Styles majú veľa dizajnérskych predmetov, originálnych, krásnych a niekedy nezvyčajných, o ktorých snívame, že ich máme doma. V marci preto začali hotely Ibis Styles pomerne originálnu súťaž, ktorá vám umožní vyhrať tieto veľmi žiadané dekoratívne predmety. Nájdite dizajnérsky objekt v jednom zo zúčastnených hotelov, vyfotografujte ho, zverejnite fotografiu na Instagrame a získajte požadovaný počet hodnotení Páči sa do 13. mája, aby ste sa pokúsili vyhrať tento objekt!

Konkrétne, ako budeme hrať?

Predpokladajme, že ste ubytovaní v hoteli Ibis Styles v Les Sables-d'Olonne. Vo vstupnej hale zbadáte vynikajúci beanbag v tvare kamienku. Ukazuje sa, že vedľa nej je štítok označujúci názov tejto kávy. Fotografujete objekt, ktorý sa preto nazýva "#pouffe_stone" (ale áno, je označený na štítku!). Svoju fotografiu zverejníte na Instagrame uvedením hashtag #captureibisstyles a názvu objektu. Aha, všimnete si, že na etikete je uvedené aj číslo! Toto je cena objektu. Stone pouf má teda hodnotu 50 ... srdca? Áno, čítate to správne! Je to vlastne „páči sa mi“: ak chcete vyhrať túto peknú beanbag, musíte mať na svojej fotografii 50 hodnotení Páči sa mi!

Dajte kurzy na svoju stranu!

Samozrejme, pred 13. májom musíte získať dosť lajkov. Dosiahnutie dostatočného počtu vám umožní iba zúčastniť sa žrebovania a vyhrať predmet. Našťastie vám hotel Ibis Styles ponúka ďalšiu súťaž, v ktorej musíte mať iba jeden z objektov na svojom účte Instagram, aby ste sa mohli zúčastniť žrebovania a pokúsiť sa ho vyhrať. Čo dávalo šance na vašu stranu! Nájdete všetky podrobnosti o hre na ibis.com.