Informácie

Pred / Po: podprahové obvazové chodby v Paríži

Pred / Po: podprahové obvazové chodby v ParížiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pri plánovaní interiéru je často tendencia prehliadať chodby. Avšak, okrem ich distribučných a cirkulačných funkcií, tieto priechody môžu hrať dôležitú úlohu pri dekorácii ako tranzitný priestor. Nie vždy je však jednoduché usporiadať tieto dlhé a často úzke priestory. Chcete, aby sa vaša chodba stala samostatnou miestnosťou a chcete pre ňu vytvoriť dekoratívnu identitu, potom zistite, ako dekoratérka interiéru Céline Pansieri zmenila chodbu bez charakteru na malé prostredie Haute Couture. Ukážka na obrázkoch.

Inšpirácia Haute Couture


pred: Smutná a nevýrazná chodba, dlhá vo svetlých odtieňoch, neodráža osobnosť jej majiteľa, milovníka krásneho oblečenia a rafinovaných kúskov. Účel: vrátiť vznešené listy do tohto priestoru bez osobnosti, ponechané v stave, aby to nebol zlý vzťah dekorácie, a navrhnúť praktický a funkčný šatník pre svojho obyvateľa. after: Úspešná stávka! Céline Pansieri tým, že sa hrá s farbami, zvýšila pocit priestoru v tejto stiesnenej chodbe. Ak si vyberiete tmavú čiernu farbu pre skrine a podstavec, chodba sa okamžite objaví väčšia, ako v skutočnosti je. Oblečený do tapety s úchvatnými a grafickými vzormi, inšpirovaný Haute Couture z 50. rokov, odráža točivé krivky závesných svetiel Bloom od Ligne Roset. Koridor, ktorý je zvýraznený symbolickou postavou Coco Chanel, získava vzhľad malého elegantného prostredia. Nezabudnite tiež na inštaláciu zrkadiel na zadné dvere, ktoré ponúkajú prekrásny efekt dekorácie. Koridor nás dnes dopraví do elegantného a kultivovaného vesmíru plného sľubu.

Optimalizujte priestor


pred: Chodba a šatňa zároveň nemali z tohto nevyhnutného skladovania úžitok. Nie príliš praktický a zle usporiadaný, ako skriňa slúžila jednoduchá skriňa s dverami. after: Aby to bolo napravené, navrhol návrhár interiérov nové skrinky, ktoré boli vyrobené úplne na mieru posuvnými dverami, aby sa uľahčil pohyb. Nábytok, zavesený a zosilnený podlahovým osvetlením, sa teraz stáva dekoratívnym prvkom, ktorý prispieva k tejto elegantnej atmosfére. Medzi dvomi skrinkami je tiež stĺp ozdobných výklenkov s integrovaným osvetlením.

Vytvorte celý kúsok


pred: Sober v miestnosti chýbajú farby, ozdobné predmety a úložný nábytok. Účel: dať tomuto životu šedý priestor nový život v teple. after: Céline Pansieri neváhala zariadiť povrch, aby ho premenila na samostatnú izbu. Kvetináče a ďalšie drobnosti dnes robia priestor priateľským. Interiérový dekoratér Céline Pansieri