Informácie

Pekné, lacné záclony

Pekné, lacné záclony


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Závesy sú teraz neoddeliteľnou súčasťou mäkkého a teplého interiéru. Hrubé alebo svetlé závoje, priehľadné alebo veľmi farebné, obliekajú naše okná každú sezónu a chránia nás tak pred vonkajšími vzhľadmi. Tu je náš výber dekoratívnych závesov za menej ako 35 eur za pár.

Nechajte svoju fantáziu bežať divoko

Okná a arkierové okná vyzerajú veľmi holé, ak nie sú obklopené peknými textíliami! Aby ste ich elegantne obliekali, nič ako pár záclon alebo priesvitiek, ktoré ste si vybrali, aby vyhovovali vášmu interiéru. Ľahké sa inštalujú a sú prístupné pre všetky rozpočty. Závesy sú dobrou alternatívou k žalúziám a japonským panelom. Ak je váš izba moderný v štýle, choďte na svetlé farby alebo grafické vzory. Klasickejšia atmosféra bude lepšie vyhovovať neutrálnym odtieňom a ušľachtilým materiálom (zamat, ľan, hodváb, atď.).

Kombinácia estetiky a praktickosti

Okrem dekoratívnej funkcie nám záclony umožňujú chrániť sa pred vonkajším vzhľadom, hrať sa so svetlom a chrániť nás pred chladom a prievanom. Výberom závesu alebo závesu závitu znížite silu slnečných lúčov, najmä ak je vaše okno otočené na juh. Ak je naopak orientácia na severnej strane, zvoľte jemnejšiu tkaninu, ktorá umožní preniknutiu maximálneho svetla. V priebehu sezón môžete meniť materiály a vzory: jednoduchý a lacný spôsob, ako zmeniť svoj dekor! Zamatové, vlnené a husté tkaniny sú v zime ideálne pre kokosový vzhľad. Zároveň vaše záclony budú hrať úlohu tepelnej izolácie čiastočným zastavením okolitého chladu, ktorý prevláda okolo okien. Vymeňte ich za ľahkú bavlnu alebo ľan, keď príde teplé počasie!
1. Sláčikový záves € 11,99 Shopix / 2. 80% zatemňovací záves € 15,12 Domov Domov / 3. Ružový sláčikový záves € 4,50 La Redoute / 4. Murgröna záclony € 24,95 za pár Ikea / 5 Sada dvoch zatemňovacích závesov € 25,99 Amazon / 6. Sada dvoch zatemňovacích závesov € 25,80 Amazon / 7. Záclony Mossflox 29,95 EUR za pár Ikea / 8. Záclony a tepelná izolácia 34,99 € pár Amazon / 9. Tyrkysová opona 10,99 € Tati